wmaraci reklam

Silkroad Oynayan ve Oynamış Olanlar İçeri :)

8 Mesajlar 927 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Since1912 Since1912 Metaren.net.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,

Birkaç ay önce " .gen.tr " uzantılı domainler üzerinde duruyordum. Silkroad'ı bıraktığım halde birden aklıma geldi ve " silkroad.gen.tr " domaini ni aldım.

Başta blog yapayım dedim, wordpress kurdum. Server inceleyip serverlar hakkında düşüncelerimi yazayım dedim. Hem bitmeyen bir içerik havuzu olacaktı hemde yeni serverların reklamını yaparak siteden hızlıca gelir sağlamaya başlayabilecektim. Adsense falan uğraşmadan..

Adil kullanım kotam ay ortasında dolunca ay sonuna kadar yeni server indirmeye ara vermiştim ve forumda olmalı diye düşünüp alt klasörde forum kurdum " silkroad.gen.tr/forum " Tabii ki forumla uğraşırken blogdan uzaklaşmaya başladığımı fark etmemişim.

Şuan blogu > silkroad.gen.tr/blog
Forumu > silkroad.gen.tr/forum altına kurdum.

Bir süre sonra server edite merak saldım ve blog tamamen askıya alınmış oldu. Forumunda konuları edit üzerine döndü..

Anlayacağınız şizofren olmuş bir kaptan gibi tekneyi okyanusa sürdüm ve Amerika'yı Hindistan zannettim..

Forum adresime moderatör arıyorum. Bana bir pusulaymış gibi yön gösterecek ve kısa sürede canlanmama yardım edecek.

Moderatör'e maddi destek sağlama imkanım yok. Ancak forumda özellikle tanıtım bölümlerinde sabit konu ve forumda 2 reklam alanını kendisine devredebilirim. Bu alanları kiralayarak sigara parası çıkartabilir diye düşünüyorum :)

Ekip olmaya ne dersin ?

Metaren.NET.TR
wmaraci
reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Hocam düşünce güzel ama o domain boşa düştüğüne göre bir şeyler için geç kalınmış demektir :) Şahsen geçen seneye kadar silkroad oynayan birisi olarak artık oyun o eski tadı vermiyor. Bunun nedeni Joymax'ın eskisi gibi güncelleme yapmaması ve birkaç privateden başka serverin tutmaması.

İnsanlar LoL, Dota, CS:GO gibi oyunlara yöneldiler.

• Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
İsa aslında bir yandan haklısın eski oyuncuların hepsi editörlüğe yöneldi :) Ama kaliteli bir forum canlanamaz mı ? :) Bu kadar karamsar olmamalısın diye düşünüyorum.

Metaren.NET.TR

InFlam3s InFlam3s Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ş**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Kolay gelsin hocam gerçekten zor bir sektördesin. Forumlar artık eski tadını veremiyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
InFlam3s eyvallah hocam :) Sektör kısıtlı olduğu için kaliteli içerik üretebilirsek iyi yerlere gelebilecek diye hayal ediyorum.

Metaren.NET.TR

guvenmg guvenmg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1604
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
:D 4 yıldır bırakmışım şuan nasıl ne oluyor bilmiyorum o oyunda zaten oynayanlarda metin2 kaymıştı şuan Legend Of falan var herkes orda

www.diyetdusmani.blogspot.com Denenmiş ,pratik ve tam kıvamında yemek tarifleri sitesi

clubsilkroad clubsilkroad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
100cap server açıyoruz yeni testler tamamlandı yeni özellikler getirildi 16 haziran 2017 saat 22:30da sizlerle detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edin
www.clubsilkroad.org

• Üyelik 05.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 435
  • Beğeniler 118 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
Forumu uzun zamandır boşlamıştım. Tema değiştirilerek güncellenme sağlandı. Silkroad Online ile ilgilenenleri davet edelim..

#KonuHortlatma :)

Metaren.NET.TR
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al