wmaraci reklam

Site İçeriği Hakkında -- Önemli Lütfen Bakarmısınız ?

3 Mesajlar 403 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Eren5895 Eren5895 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar uzun süredir aklımda bir proje fikri var yavaş yavaş hayata geçirmek adına çalışmalara başladım ancak yaptığım araştırmalar sonucunda üreteceğim içeriklerin google yönergelerini ihlal edip etmeyeceği yada google aramalarında üst sıralara çıkıp çıkmayacağı konusunda tereddüt yaşıyorum bu konuda bilgisi olan arkadaşlara danışmak istedim.

Kısaca oluşturduğum site şu mantıkta çalışacak Oyun,Program,Film,Dizi yada benzeri konu başlıkları altında paylaştığım postlarda Örneğin: Batman:Arkham Knight oyunun bir ön tanıtımını yaparak belkide özet şekilde oyun incelemesini yaptıktan sonra oyunu indirmeleri için örneğin www.limitsizamca.org sitesinin ilgili postuna yönlendirmek. Buna ek olarak sağlamlığından emin olduğumuz diğer siteleride aynı post içerisinde paylaşarak insanların Batman:Arkham Knight oyununu indirmesi için birden fazla secenek sunmak ve işlerini kolaylaştırmak.

Bu sadece oyun için değil örneğin bir filmin çalışan ve yüksek çözünürlüklü hem türkçe alt yazılı hemde türkçe dublajlı versiyonlarını ilgili sitelere link yönlendirecek şekilde paylaşarak insanların aramak için uğraşmasını ve zaman kaybetmesini önleyip doğrudan ilgili sitenin postuna veya içeriğe yönlendirmek. Umarım mantığı anlatabilmişimdir.

Böyle bir durumda kendi paylaştığım içeriğin google kurallarını ihlal etmesi yada beni üst sıralara taşımama gibi bir problem olması yada içeriğin yetersiz bulunması gibi problemler ortaya çıkabilirmi?

Bu sitedeki amacım tamamen insanların aradıkları konularda doğrudan çalışan ve işlevi olan sitelere yönlendirilmesi ve tarafımızca eklenecek seçenekler ilede birden fazla doğru linke kolaylıkla erişme imkanı sunmak.

Örneklerimiz var şuan site aktif olarak devam ediyor.incelemek isterseniz sevinirim teşekkür ederim.

www.dogrulink.com
mehmetresat

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mehmetresat mehmetresat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 50 / 21
  • Ticaret 6, (%67)
temaya para verdiyseniz üzülürüm ama bedavaysa bu tema uymamış gibime geliyor

Eren5895 Eren5895 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Görüşünüz için teşekkür ederim temaya para vermedim. Temada bir güncellemeye gideceğiz. Site tam olarak bitmiş durumda değil. İçerik konusunda kaygı duyduğumuz konu hakkında herhangi bir düşünceniz var mı ?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al