wmaraci reklam

Site logosu ve sloganı nasıl olmuş yardım

15 Mesajlar 2.723 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bilgiji bilgiji www.bilgiji.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Senarist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 20 / 46
  • Ticaret 3, (%100)
kameradan ziyade rahatlığı gösteren bir logo seçmeniz gerekiyor. çünkü film izleme siteleri evde, koltuğumuzda, yatağımızda rahatlıkla film izlememizi sağlıyorlar daha çok. Hani bir sinema salonu koltuğu ve "evinizdeki sinema salonu" sloganı ya da bir sinema perdesi ve "tek ihtiyacınız bir internet bağlantısı" gibi bir şey daha uygun olur gibi geldi bana.

wmaraci
reklam

vetfak vetfak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek VETERİNER HAKİM (ÖĞRENCİ)
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 4, (%100)

bilgiji adlı üyeden alıntı

kameradan ziyade rahatlığı gösteren bir logo seçmeniz gerekiyor. çünkü film izleme siteleri evde, koltuğumuzda, yatağımızda rahatlıkla film izlememizi sağlıyorlar daha çok. Hani bir sinema salonu koltuğu ve "evinizdeki sinema salonu" sloganı ya da bir sinema perdesi ve "tek ihtiyacınız bir internet bağlantısı" gibi bir şey daha uygun olur gibi geldi bana.

eyvallah hocam sizin tavsiyeleride not alıyorum .

rude61 rude61 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci | Çevirmen | Truzim İşletme Mezunu | Grafiker | Oyun Yapımcısı
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 16 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam logo ve slagon değişmesi lazım ama emeğiniz gözüme çarpıyor genel olarak güzel ve hoş hocam ama dediğim gibi logo ve slagon değişmesi kesinlikle lazım başarılarınızın devamını diliyorum ..Sevgilerimlee..

vetfak vetfak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek VETERİNER HAKİM (ÖĞRENCİ)
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 4, (%100)

rude61 adlı üyeden alıntı

Hocam logo ve slagon değişmesi lazım ama emeğiniz gözüme çarpıyor genel olarak güzel ve hoş hocam ama dediğim gibi logo ve slagon değişmesi kesinlikle lazım başarılarınızın devamını diliyorum ..Sevgilerimlee..

güley yorumlarınız için teşekürler . bir fikriniz varsa söyleyin değerlendirmek isterim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

rude61 rude61 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci | Çevirmen | Truzim İşletme Mezunu | Grafiker | Oyun Yapımcısı
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 16 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Benim diyeceklerim forumdaki arkadaşlarım zaten yorumu yapmış bende onların dedikleri gibi düşünüyorum ama sana bi ipucu veriyim ozaman sayın hocam slagon ve logo birbirini tamamlamalı anladın mı hocam yani logo başka bi'şey anlatırken slagon başka bi'şey anlatmasın uyum çok önemli fikrimi değerlendir pişman olmazsın hocam başarılarınızın devamını diliyorum ve temenni ediyorum..Saygılarımla

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al