freelance iş ilanları

Sitem hakkinda bir kaç sorum var

7 Mesajlar 973 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

KaganUslu KaganUslu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)
http://kaganuslu.com kisisel sitemde hemen hemen bir cok webmaster wordpress kisisel yazilar vs konularini paylasmaktaayim sitem icin ilgi buyuk gunluk 700 800 sabit bir hite ulasmis durumdayim fakat sormak istedigim ben sitemde saglik ve erkek modasi erkek giyimine yonelik paylasimlar yapsam herhangi bir sıkıntı olur mu mesela fitness deneyimlerimi yazdigim yada iste erkekler icin cesitli magazalardan kiyafetler begenerek kis yaz kombini olusturdugum yazilar vs ayrica erkeklerde genelde sakal sorunu vs yer almakta iste saglik kismina sakal cikarmak icin tavsiyeler vs yazilar bunlar suanda ilgi gosterilen konular ve bu konularla gunluk hitimi 1500 2000 arasi cikarmayi dusunuyorum acaba bu tarz yazilar paylasmam sitem icin sakincali midir kisisel blog sitesinde moda tarz ve saglik ile ilgili kaliteli ozgun makaleler

wmaraci
reklam

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
Sacitaslan.com gibi yapabilirsiniz isim onemli değil hiç bir zaman önemli olan güzel tasarım ve içeriktir. Her isim popüler olur. Yeterki değerlendirmesini bilinsin. Şu domain bu sektöre gider bu sektöre gider diye bir şey yok piyasada cok alaksız isim var ama tutmuş yöndedir. Genel blog cevirebilirsiniz. Hata yalan haberler kategorisi açın siyaset bilim spor magazin gibi haberleri yalan espirili şekilde yayınlarsanız kitlenıze hoş gelecektir. Kaganuslu bir süre sonra piyasada güneş gibi doğar

• Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)

Özdemir adlı üyeden alıntı

Sacitaslan.com gibi yapabilirsiniz isim onemli değil hiç bir zaman önemli olan güzel tasarım ve içeriktir. Her isim popüler olur. Yeterki değerlendirmesini bilinsin. Şu domain bu sektöre gider bu sektöre gider diye bir şey yok piyasada cok alaksız isim var ama tutmuş yöndedir. Genel blog cevirebilirsiniz. Hata yalan haberler kategorisi açın siyaset bilim spor magazin gibi haberleri yalan espirili şekilde yayınlarsanız kitlenıze hoş gelecektir. Kaganuslu bir süre sonra piyasada güneş gibi doğar

yorumunuz için teşekkür ederim hocam adsende ban yedim haksız nedenle artık oyun hileleri vs paylaşmam için sakınca var mıdır acaba

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
Oyun hileleri olur kopya içerik olur aşırı reklam yayınlama olur haddiden fazla uygunsuz reklam yerleşimi olur eger domain ban yediysenız domainin banını açtırırsınız size email qelir hangi içeriklerden ban yedığınız

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)

Oyun hileleri olur kopya içerik olur aşırı reklam yayınlama olur haddiden fazla uygunsuz reklam yerleşimi olur eger domain ban yediysenız domainin banını açtırırsınız size email qelir hangi içeriklerden ban yedığınız

hocam kopya içeriğe karşıyım ben domain banlı değilde adsende geçersiz tıklama diye yedim itiraz ettim kabul etmediler ben 1 kere bile tıklamadım o reklamlara nede zorla birine tıklattım

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
Cpanel login ıp leri rar şeklinde google adsense bildirin sitenize devamlı giren banınız açılır http://www.***.net/adsense-ban/1276337-ban-kalkti.html şu konudaki kişi bu şekilde kaldırmış konuyu detaylı inceleyin derim işinize yarar

• Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)

Cpanel login ıp leri rar şeklinde google adsense bildirin sitenize devamlı giren banınız açılır http://www.***.net/adsense-ban/1276337-ban-kalkti.html şu konudaki kişi bu şekilde kaldırmış konuyu detaylı inceleyin derim işinize yarar

çok teşekkür ederim hocam adsende oldukça faydalıydı benim için günlük 8 9 tl bırakıyodu bi inceleyim şu konuları

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al