wmaraci reklam

Sitem hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim

5 Mesajlar 586 Okunma
wmaraci reklam

kerimg kerimg Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** N**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Meraba arkadaşlar sitemi acalı tam bi hafta oluyor bi haftanın yarısını tema sorunuyla harcadım zaten anca 80 tane yazı paylaşabildim sizce sitemin iyi yanları ve yapabilecegim şeyler neler nasıl daha iyi olabilir fikirlerinizi önemsiyorum şimdiden teşekkür ederim.

sitem; http://www.knoyun.com/

ayrıca sitemin altyapısı blogger

wmaraci
reklam

Kozba Kozba SEO ve Editörlük Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 6 / 174
  • Ticaret 12, (%100)
Benim eski alanlarımdan birisi :) Hocam bu tema çok kullanılmakta temanı ilerleyen zamanlarda değişmeni öneririm. Ayrıca daha önceki mesajlarımda da belirttim, GTMetrix puanı, sitenin açılış hızı çok önemli bunu bizzat aynı sektördeki farklı temalara sahip sitelerle denedim, birisinin alexa değeri 3M'e indi 5 günde, diğeri hala 10M'de. Ayrıca indexler arasında da 3 kat fark mevcut. Hem torrent hem link paylaşman çok iyi, ama torrentleri kendi sunucunda barındır veya yandix'inde. Linklerde sitenin adının bulunması ve oyunların çalışması çok kritik. Ayrıca link takip aracı kur ki, kırılan linklere anında müdahele edebilesin.

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** N**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

Kozba adlı üyeden alıntı

Benim eski alanlarımdan birisi :) Hocam bu tema çok kullanılmakta temanı ilerleyen zamanlarda değişmeni öneririm. Ayrıca daha önceki mesajlarımda da belirttim, GTMetrix puanı, sitenin açılış hızı çok önemli bunu bizzat aynı sektördeki farklı temalara sahip sitelerle denedim, birisinin alexa değeri 3M'e indi 5 günde, diğeri hala 10M'de. Ayrıca indexler arasında da 3 kat fark mevcut. Hem torrent hem link paylaşman çok iyi, ama torrentleri kendi sunucunda barındır veya yandix'inde. Linklerde sitenin adının bulunması ve oyunların çalışması çok kritik. Ayrıca link takip aracı kur ki, kırılan linklere anında müdahele edebilesin.

önerilerin için teşekkür ederim hocam tema konusu hocam bloggerda adam gibi bir tema bulunmamakta hep saçma sapan temalar dolu yazılarımı özenli yazmaya ve çeşitli kaynaklardan yararlanmaya dikkat ediyorum ayrıca hiçbir linkle ad.fy vb reklam koymuyorum ve linklerin çalışıp çalışmadıgını bizzat tektik ediyorum hocam.Link takip aracını nasıl kurabilirim önerileriniz nedir

Kozba Kozba SEO ve Editörlük Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 6 / 174
  • Ticaret 12, (%100)

kerimg adlı üyeden alıntı

önerilerin için teşekkür ederim hocam tema konusu hocam bloggerda adam gibi bir tema bulunmamakta hep saçma sapan temalar dolu yazılarımı özenli yazmaya ve çeşitli kaynaklardan yararlanmaya dikkat ediyorum ayrıca hiçbir linkle ad.fy vb reklam koymuyorum ve linklerin çalışıp çalışmadıgını bizzat tektik ediyorum hocam.Link takip aracını nasıl kurabilirim önerileriniz nedir

Hocam ben wordpress altyapısına sahip old. varsayarak bu yorumu yaptım. Bloggerla ilgili hiç bir bilgim yok çünkü blogger hiç kullanmadım.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** N**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 1, (%100)

Kozba adlı üyeden alıntı

Hocam ben wordpress altyapısına sahip old. varsayarak bu yorumu yaptım. Bloggerla ilgili hiç bir bilgim yok çünkü blogger hiç kullanmadım.

tamam hocam teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al