wmaraci reklam

Sitem hakkında ki görüşleriniz

8 Mesajlar 675 Okunma
wmaraci reklam

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)
arkadaşlar yeni başlayan biriyim bu işlere 6 aydır elimden geleni yaptım tabiki çok eksikleri vardır sitenin fikir ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

wmaraci
reklam

ototasarruf ototasarruf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Web Tasarım & Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 39 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni başlayan 6 aylık bir geçmişiniz olmasına rağmen 6 yıldır bu işle uğraşanlardan çok daha başarılı diyebilirim.
ebubekiragbaba

kişi bu mesajı beğendi.

"Fikirlerin çarpışmasından hakikat ışığı doğar"

Dusunceliblog Dusunceliblog WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 432
  • Beğeniler 162 / 40
  • Ticaret 2, (%100)
gayet başarılı, güzel olmuş :) eline sağlık. İnşallah emeklerinin karşılığını alırsın. ;)
ebubekiragbaba

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)

ototasarruf adlı üyeden alıntı

Yeni başlayan 6 aylık bir geçmişiniz olmasına rağmen 6 yıldır bu işle uğraşanlardan çok daha başarılı diyebilirim.

teşekkür ederim hocam beğenmenize sevindim. Eleştirileriniz varsa eleştirilerinizi almak isterim site güzel hoş ama hitler malesef bumerang ve onedio gibi sitelere içerik eklemedikçe yerlerde sürünüyor.

Ek Olarak:

Dusunceliblog adlı üyeden alıntı

gayet başarılı, güzel olmuş :) eline sağlık. İnşallah emeklerinin karşılığını alırsın. ;)

teşekkürler hocam sizinde eleştirilerinizi almak isterim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 39 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam sitenizin kriterlerinde bir eksiklik göremedim. Sitenizin hit almamasının sebebi bana göre rakip sitelerdir.
Rakip sitelerin çalışmaları, daha geniş arşivleri, domain yaşı ve Google'da bir yer edinmesi sizi arka plana iter. Yani onların üstünde yer alabilmek ve başarıyı yakalayabilmeniz için düzenli olarak içerik eklemeli, kaliteli sitelerden doğal linkler almalısınız.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)

Dusunceliblog adlı üyeden alıntı

Hocam sitenizin kriterlerinde bir eksiklik göremedim. Sitenizin hit almamasının sebebi bana göre rakip sitelerdir.
Rakip sitelerin çalışmaları, daha geniş arşivleri, domain yaşı ve Google'da bir yer edinmesi sizi arka plana iter. Yani onların üstünde yer alabilmek ve başarıyı yakalayabilmeniz için düzenli olarak içerik eklemeli, kaliteli sitelerden doğal linkler almalısınız.

hocam bende yakın zamanda bir seo paketi alayım diorum en mantıklısı o olacak herhalde önce biraz para kaybedicez ki kazanalım. bu arkadaştan almayı düşünüyorum.

• Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 39 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Tavsiye etmem hocam. Seo paketi diye birşey kalmadı artık. Arama motoru kriterlerini yerine getirmişsiniz zaten. Yapmanız gereken tek şey özgün ve düzenli içerik eklemek, sitenizde geçirilen zamanı arttırmak. Google kimseyi en tepede tutmak niyetinde değil. En kaliteli SEO ya da sahip olsa siteniz 3-5 gün göstermelik olur bu. Sonra bi bakmışsınız alaşağı olmuşsunuz olan paranıza olmuş.

Ek Olarak: Siteniz daha 6 aylık. Bir süre sonra kendiliğinden doğal hitleri artmaya başlayacaktır. Bu arada siz bir SEO paketi alırsanız hitinizin artmasına onun katkı sağladığını düşünürsünüz.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)

Tavsiye etmem hocam. Seo paketi diye birşey kalmadı artık. Arama motoru kriterlerini yerine getirmişsiniz zaten. Yapmanız gereken tek şey özgün ve düzenli içerik eklemek, sitenizde geçirilen zamanı arttırmak. Google kimseyi en tepede tutmak niyetinde değil. En kaliteli SEO ya da sahip olsa siteniz 3-5 gün göstermelik olur bu. Sonra bi bakmışsınız alaşağı olmuşsunuz olan paranıza olmuş.

Ek Olarak: Siteniz daha 6 aylık. Bir süre sonra kendiliğinden doğal hitleri artmaya başlayacaktır. Bu arada siz bir SEO paketi alırsanız hitinizin artmasına onun katkı sağladığını düşünürsünüz.

teşekkürler hocam tavsiyeniz için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al