wmaraci reklam

Sitem hakkında önerileriniz

14 Mesajlar 1.681 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ciplakyazar ciplakyazar .com Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satın Alma
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 318 / 317
  • Ticaret 0, (%0)
Domain (kedi mi köpek mi almalı) gibisinden bir kıyaslama var algısı uyandırıyor. Oysa siteniz genel bilgiler içeriyor. Yani bence domain kedivekopek, ya da kedimvekopegim gibi bir şeyler olmalıydı diye düşünüyorum.

Onun dışında içerikleriniz gayet faydalı ve güzel.

En yakın pet shop nerede sayfasını görünce ne yalan söyleyeyim bir google map tarzı bir şey bekledim. Ya da illere göre sıralı bir liste.

Size önerim en başta siz internetten araştırarak, pet shop adreslerini kendiniz ekleyin. Hatta gerekirse bizzat arayın o pet shopları sitenizi tanıtın.

Ciplakyazar.com | Kişisel Blog ve Öyküler
wmaraci
reklam

erdogandurmus erdogandurmus Yavaş Yavaş.. Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 25 / 52
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba ciplakyazar yorumların için teşekkür ederim

Domaini ilk başlarda aldığım için bir daha değiştirme gereği duymadım akılda kalıcı bir yapısı olduğu düşünüyorum.İçerikleri kendim yazıyorum bu yüzden çok hızlı bir içerik girişim olmuyor fakat özgün olduklarını düşünüyorum.Petshop sayfasını daha yeni açtım ilk başlarda yaşadığım bölgede ki petshoplara gidip tanıtım yazısı almayı düşünüyorum.

Ayrıca sahiplendirme bölümü açmak istiyorum insanların üye olup konu açabileceği fakat gerekli eklentileri bulamadım buddypress ve zombify kullandım temayla uyumlu olmadıkları için çok kötü görüntüler ortaya çıktı.Hangi eklentileri kurmam gerektiği hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

duzur85 duzur85 Kafa Nereye Bizz Oraya Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacı, Gezgin, Hayalperest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam site konu itibari ile çok güzel. Otomatik reklamlar var sanırsam çok yordu üstten alttan fışkırıyor. Yazıyı açınca tamamı açılmıyor devam et butonu var fakat çok geç algıladım mesela. Bilmeyen biri yazı açılmadı diyerek çıkabilir. Logoya ve temaya bayıldım. Genel itibari ile başarılı

www.gezelim.me

erdogandurmus erdogandurmus Yavaş Yavaş.. Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 25 / 52
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba duzur85 yorumlarınız için teşekkür ederim

1-Evet sitede otomatik reklamlar aktif bende farkındayım her yerden fırlıyorlar fakat bir süre denemek istiyorum otomatik reklamları performans açısından.
2-Sanırım mobilden giriyorsunuz o yüzden "devamını oku" özelliği çıkıyor o özelliğin nasıl değişeceğini tema ayarlarından bulamadım malesef.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al