Merhaba arkadaşlar,

1 Mart tarihinde imzamdaki replikam.net sitemi açmış bulunmaktayım.Ağırlık olarak taklit çin kore malı cihazlar üzerine bilgi paylaşım ortamı yaratmak istedim.Bunun yanı sıra android uygulamalar ve oyunlarda paylaşmaktayız.Ticaret alım satım bölümümüzde mevcut.
Forumu açtığımdan beri hiçbir seo çalışması backlink falan yapılmadı sadece imzamda linkim bulunmakta.Bugüne kadar sitem hakkındaki düzenlemeleri aşağıda sıralayıp eksiklerimi veya hatalarımı bildirip tavsiyede bulunursanız memnun olurum,

1-)Alexa Dünya sıralaması: 786k (Hergün düşmekte)
2-)Alexa TR sıralaması: 5k (Az miktarda olsa hergün düşmekte)
3-)Sitem Tapatalka eklendi
4-)Simple Portal kuruldu
5-)Pretty Url ile url'ler düzenlendi.
6-)Site map eklendi
7-)Google Analytics Kod eklenerek google webmaster toolsa bağlandı.
8-)Google Analytics'teki verilere göre ortalama tekil hit: 200-300 arası

Arkadaşlar wmaraci'ndaki abilerim ve kardeşlerim sayesinde bu forum sitesini kurmayı başardım ilk defa bu işe girdim uzun süreli olarak devam ettirmek site adımı duyurmak istiyorum.Siteme ilgi haliyle az günlük en fazla 5-10 kişi oluyor heran aktif olarak 10-20 kişi bulunmakta.Bundan sonraki süreçte sizce neler yapmalıyım izlemem gereken yol nedir.Forum sitem smf tabanlı ek modifikasyon paketleri kurmam gereklimi bilmediğim.Tema logo sizce nasıl ? İlgi ve alakanıza teşekkür eder hepinizin google'da en iyi seviyelere gelmesini temenni ederim.