freelance iş ilanları

Sitem için fikirleriniz

7 Mesajlar 1.032 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

main main trdizin.net - Siteni Ekle Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)
Merhaba arkadaşlar pek bu şekilde konu açmazdım fakat kişilerin yorumları önemli olduğunu düşünürüm hep. Bir yorumlarınızı almak istedim. Düzenli içerik giriliyor 3 kişi tarafından indexlemeler konusunda pek hoşnut değilim. Bakalım düzenli içerik girmeye devam. Sitemiz hakkında yorumlarınızı iletirseniz mutlu olurum.

https://yazarbey.com/

Mybb Türkçe Destek Forumu >> mybbtr.com
wmaraci
reklam

kozlunet kozlunet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 328 / 90
  • Ticaret 2, (%100)
main Hocam içerikleriniz güzel ama aralara görsel ekleyin her ne kadar başlıkları kalın olarak yazsanız da görsel olmadığı için bir süre sonra insanın okuyası gelmeyebilir. Onedio kadar değil ama öne çıkan görsele ek olarak 1-2 görsel daha eklemenizde fayda görüyorum.

İletişim eklentisi formu kurmanız lazım yoksa adsense alırken olumsuz sonuç alabilirsiniz. Sadece mail adresi yazmanız yeterli değil.

Başarılar dilerim..
main

kişi bu mesajı beğendi.

mryakup mryakup www.ismitekno.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster Ve İçerik Editörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba hocam. Öncelikle logoda siyah renk ve arka planda da siyah renk kullanildigi için yazar kelimesi gözükmüyor :) bunun dışında kozlunet'in de söylediği gibi her içerikte en az 1 resim olursa bence daha güzel olur gibi. Kolay gelsin
main

kişi bu mesajı beğendi.

www.ismitekno.com

main main trdizin.net - Siteni Ekle Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)

kozlunet adlı üyeden alıntı

main Hocam içerikleriniz güzel ama aralara görsel ekleyin her ne kadar başlıkları kalın olarak yazsanız da görsel olmadığı için bir süre sonra insanın okuyası gelmeyebilir. Onedio kadar değil ama öne çıkan görsele ek olarak 1-2 görsel daha eklemenizde fayda görüyorum.

İletişim eklentisi formu kurmanız lazım yoksa adsense alırken olumsuz sonuç alabilirsiniz. Sadece mail adresi yazmanız yeterli değil.

Başarılar dilerim..

Görsel olayına el atacağım hocam okunabilirliği arttıramaya çalışalım. Daha hoş görüntü yakalamaya çalışırım. İletişim için adsanse başvurmam için daha çok yolum var diye düşündüğüm için şuanlık sadece mail adresleri yazdım. Başvuru öncesi gerekli olan şeyleri yaparım diye düşünmüştüm.

mryakup adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam. Öncelikle logoda siyah renk ve arka planda da siyah renk kullanildigi için yazar kelimesi gözükmüyor :) bunun dışında kozlunet'in de söylediği gibi her içerikte en az 1 resim olursa bence daha güzel olur gibi. Kolay gelsin

Hocam sanırım mobilden girdiniz. Mobil logosunu ayar çekeceğim aklımda vardı o. Resim olayınada bundan sonra biraz daha dikkat edeceğim :)

yorumlarınız için teşekkür ederim.
mryakup

kişi bu mesajı beğendi.

Mybb Türkçe Destek Forumu >> mybbtr.com
wmaraci
wmaraci

Kaesu Kaesu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Gün geçtikçe gelişiyoruz, sitemizle alakalı iyi ve kötü yorumlarınızı bekliyoruz.
main

kişi bu mesajı beğendi.

Dijiseo Dijiseo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Copywriter
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 1159
  • Beğeniler 394 / 299
  • Ticaret 17, (%94)
Öneri sunmak istiyorum.

"Amazon Go İle Tanışın" yazınızın başlığını Amazon Go Nedir? - Tanışın şeklinde başlık yaparsanız daha fazla hit ve daha üst sıralarda olabilme şansınız artacaktır.
main

kişi bu mesajı beğendi.

SerdarCR SerdarCR Akua Teknoloji Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Biyomühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1318
  • Beğeniler 101 / 251
  • Ticaret 24, (%100)
Domain çok hoş iyi bir reklam ile yüksek kitleye ulaşılabilir ve akılda kalıcılık sağlanabilir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al