wmaraci reklam

siteme neler ekleyebilirim nasil renklendiririm

6 Mesajlar 4.553 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fearmusa fearmusa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaslar sitebin yapisi wp, siteye neler ekleyebilirim ve nasil renklendirebilrim. İlave neler onerirsiniz tavsiyeleriniz neler. Bana renksiz gibi gelio. Belki bakanlariniz vardir, tabsiye bekliyorum. Yapilabilir yada yapilamaz tartisarak sitemi gelistirmek istiyorum, hatta gelenlerin sitde daha fazla durmasini sagliyacak neler yapilabilir gibi. Ornegin uye olup puan kazanmalarini lider olmalarini isterim ama normal uye olan yok bir kac kisi disinda...

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Site http://www.sorular.biz

Lutfen onunde buyuk siteler varken tutmaz diyen kendini buyuk sanan arkadas, konuyu okuyosa yazmasin ! O arkadas kendini bilio, tutmaz diyen olursa sitemin 1 aylik hitinin resmini kaynaklar ile cekerim...

Ek Olarak: Siteme m.chip.com.tr deki gibi bir yorum sistemi nasil yaparim... Cok yorum varsa 5 er 5 er aciliyor, listeliyor. Ve her seferinde devamini goruntule diyor. İlk 3 yorum vs. Goruntule diyor. Bunun icin ne yapilabilir....

Not:yorumlar comment.php ile direk sayfalanmiyor array forearch dongusunde hepsi bir yayinlaniyor.

wmaraci
reklam

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)
Bence siten çok güzel ve tutmayacak bir site değil. Ek olarak daha ne yapılabilir bu tarz bir siteye ki?
fearmusa

kişi bu mesajı beğendi.

Uğur Gündüz Tasarım

• Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Ek olarak yazdigim, m.chip.com.tr de gormus oldugunuz yorum kismi var cok hosuma gidiyor. Bir sayfada100 yorum direk gozukmesi tek sayfada mantiksiz. Bu yizden chip.com.tr de cok guzel.

Ornegin siteye giren arkadaslarin sitede durma ortalamasi 47 sn, bunu arttirmak istiyorum haliyle. Soru sormaya teşvik ve cevap yazmaya teşvik olmalarini istiyorum. Belki gorselle destekleyebilirim ama nasil.

Ornegin insanlar sitenin soru cevap sitesi oldugunu hissetmiyor bu yuzden direk cikiyor. Bakiyor aradigi yok, farkettirmek istiyorum burasi soru cevap sitesi diye...

Aslinda istedigim sey cok buyuk bir sey yani...

RadyasyonYilani RadyasyonYilani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 20 / 14
  • Ticaret 9, (%100)
Soru soran kişinin yazısı çok küçük kalmış gibi o kutuya göre. Kullanıcı Avatarı çok küçük. Benzer sorular yeri çok kötü gözüküyor. Css kodlu güzel bir şeyler yapılabilir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam.uye olan sizmissiniz fark ettim :) tam.olarak kast ettiginiz /soru-sor/ kismindaki texbox ta ki yazi boyutunu kast ettiniz sanirim. İsteklerinizi whatsap vs. Kullabiyorsaniz tek tek almak isterim... Hem burada siteyi yormamak lazim.

faydin26 faydin26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek makine mühendisi
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 12 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
www.fatih-aydin.com

Sitem hakkında değerli yorum,eleştiri,beğenilerinizi bekliyorum.

Tecrübe ,tecrübe edinerek kazanılmaz mentalitesinden yola çıkarak fikirlerinize sunuyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al