lostyazilim

sitemi değerlendirebilir misiniz

3 Mesajlar 806 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

berk1966 berk1966 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
teknokonsol.com diye sitem var.Sitem için yapmam gerekenleri, artılarını ve eksilerini söyler misiniz

wmaraci
reklam

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)
Bağlantın yavaş, sitede kullandığın resimler ana sayfanın çok geç açılmasına neden oluyor arka planda kullandığın resimin bağlanması 1 GB internetim olmasına rağmen parça parça geliyor Ayrıca Alexa'ya bakarsan 7 saniye gibi bir süre vermiş site bağlantı hızına IIS7 kullanıyorsun anlaşılan hiç bir cache eklentin yok sunucuda ayrıca Gzip ve arkaplanda images için hiç bir çalışma yapmamışsın sunucu içerisinde html5 altyapı güzel bir site tasarım ve oyun konsolu olmuş ancak o sitede gezmek için bir çok insanın çok güçlü interneti olması lazm ayrıca DNS kullanabilirsin biraz önce bir konuda bundan bahsetmiştim orda yazdıklarımı okursan yardımı olucaktır.

berk1966 berk1966 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 3, (%100)

Buray Savas ANIL adlı üyeden alıntı

Bağlantın yavaş, sitede kullandığın resimler ana sayfanın çok geç açılmasına neden oluyor arka planda kullandığın resimin bağlanması 1 GB internetim olmasına rağmen parça parça geliyor Ayrıca Alexa'ya bakarsan 7 saniye gibi bir süre vermiş site bağlantı hızına IIS7 kullanıyorsun anlaşılan hiç bir cache eklentin yok sunucuda ayrıca Gzip ve arkaplanda images için hiç bir çalışma yapmamışsın sunucu içerisinde html5 altyapı güzel bir site tasarım ve oyun konsolu olmuş ancak o sitede gezmek için bir çok insanın çok güçlü interneti olması lazm ayrıca DNS kullanabilirsin biraz önce bir konuda bundan bahsetmiştim orda yazdıklarımı okursan yardımı olucaktır.

Cache eklentisi için chdmod degerini manuel atamama izin vermiyor.Firma da Aralik ayinda linuxa gecerek bu is cozulur diyor.Resimler ve diger calismalara bakacagim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al