lostyazilim

Sitemi değerlendirmenizi rica ederim.

3 Mesajlar 579 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

vuslatim vuslatim www.segemdersnotlari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba;

Wordpresste acemi olduğumdan dolayı belirttiğim sitemi incelemenizi özellikle rica ediyorum. Henüz tam bitti sayılmaz ama hit bakımından 700-900 olduğundan dolayı ilgilenmeye başladım. Sizlerden ricam reklam yerleşimi ve diğer konularda uzaman olarak bir göz atmanız..
Şimdiden çok teşekkür ederim.

SİTE ADRESİ

wmaraci
reklam

Panda Panda ctrlpanda.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör - Blog Yazarı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 126 / 138
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam başta Türkçe olmaya alanları düzeltirseniz çok daha iyi olacaktır. Hem menüde hemde üst barda sosyal medya ikonlarının yer alması gereksiz. Bir tanesinde olsa yeter. Resim seçimleriniz iyi değil gibi. Daha güzel resimler bulabilirsiniz. Test kısmında İngilizce karakterler var. Onları da Türkçeleştirirseniz güzel olur.

Renk seçimini bence baştan göz geçirin. Siyah ve mavi pek olmamış. Bu arada destek için 1clik :) Başarılar.
vuslatim

kişi bu mesajı beğendi.

vuslatim vuslatim www.segemdersnotlari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)

Tantüni adlı üyeden alıntı

Hocam başta Türkçe olmaya alanları düzeltirseniz çok daha iyi olacaktır. Hem menüde hemde üst barda sosyal medya ikonlarının yer alması gereksiz. Bir tanesinde olsa yeter. Resim seçimleriniz iyi değil gibi. Daha güzel resimler bulabilirsiniz. Test kısmında İngilizce karakterler var. Onları da Türkçeleştirirseniz güzel olur.

Renk seçimini bence baştan göz geçirin. Siyah ve mavi pek olmamış. Bu arada destek için 1clik :) Başarılar.

çok teşekkür ederim, kesinlikle önerileri dikkate alacağım..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al