wmaraci reklam

Sitemi nasıl değerlendirmeliyim?

4 Mesajlar 544 Okunma
wmaraci reklam

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar yeni bir proje için maddi ihtiyacım var. Sizce bu siteyi nasıl değerlendirmeliyim. Tanıtım yazısı link mi satmalı yoksa siteyi mi satmalı.

Bilgiler şöyle

6 bin liraya ihtiyacım var. Bu parayı nasıl toplarım. Siteyi satmakta istemiyorum ama bu proje benim için gerçekten önemli. Yıllardır aklımda ve artık denemek istiyorum.

Not: Site adresi, içeriği gibi şeyler için mesaj yazmayın lütfen. Site şimdilik satılık değildir.

wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Hocam ilk defa olacak sanırım bu şimdi aklıma geldi mesela site aylık 300 tl kazandırıyor siteyi kiralayın 300 TL ye bir aylık kişi siteyle ilgilensin etsin geliride ona gider tabiki bu 6 bin tlyi karşılamaz ama 6 bin tl için forum konu açımı makale yazımı vs gibi işler yapabilirsiniz.

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Hocam ilk defa olacak sanırım bu şimdi aklıma geldi mesela site aylık 300 tl kazandırıyor siteyi kiralayın 300 TL ye bir aylık kişi siteyle ilgilensin etsin geliride ona gider tabiki bu 6 bin tlyi karşılamaz ama 6 bin tl için forum konu açımı makale yazımı vs gibi işler yapabilirsiniz.

Yok hocam o daha meşakkatli iş. Vaktinde ayda 2000 alıyordum bu siteden. Ben en iyisi budamaya gideyim :) Yevmiye günlük 80 lira. 75 gün sonra olur bu iş :D

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Projenizi askıya alın hocam tabiki rakip cıkabilecek bir kategori ise temelinizi atın maddi destek gelince hepsini kurarsınız .
RadiKaL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al