Sitenin Yeni Görünümü Nasıl ?

3 Mesajlar 622 Okunma
smmexpress

CengizKaya CengizKaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)
Arkadaşlar temayın %99 u bitti sayılır. Hastalığım nedeniyle ne zamandır web ile ilgilenemiyordum tekrar geri döndüm sizce şuan sitenin görünümü nasıl.

Lütfen rica ediyorum detaylıca inceleyin ve fikirlerinizi bildirin.

site : http://dizionerileri.com/

wmaraci
reklam

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Web sitesi güzel olmuş. İçerik doğru kategorilere bölünmüş. Alan adı akılda kalıcı. Fakat dizilerin konusu biraz kısa kalmış gibi geldi. Mesela bir dizi için başka bir sayfa oluşturup, filanca dizinin oyuncu kadrosu, başka bir sayfa açıp filanca dizinin teknik ekibi şeklinde sayfalar oluşturulup, dizilerin altına yerleştirilirse (veya sekmeler haline getirilirse) çok daha geniş ve kapsamlı olacaktır. Böylece hem web sitesinin ziyaret oranları (indeks dolayısıyla) artacak hem de okuyucular daha doyurucu bir içeriği daha net hatırlayacaklardır. Kolay gelsin. Kişisel kanaatimce doğru yolda olduğunuzu gördüm.

Durgun sular derin akar.

CengizKaya CengizKaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)

bilgive adlı üyeden alıntı

Web sitesi güzel olmuş. İçerik doğru kategorilere bölünmüş. Alan adı akılda kalıcı. Fakat dizilerin konusu biraz kısa kalmış gibi geldi. Mesela bir dizi için başka bir sayfa oluşturup, filanca dizinin oyuncu kadrosu, başka bir sayfa açıp filanca dizinin teknik ekibi şeklinde sayfalar oluşturulup, dizilerin altına yerleştirilirse (veya sekmeler haline getirilirse) çok daha geniş ve kapsamlı olacaktır. Böylece hem web sitesinin ziyaret oranları (indeks dolayısıyla) artacak hem de okuyucular daha doyurucu bir içeriği daha net hatırlayacaklardır. Kolay gelsin. Kişisel kanaatimce doğru yolda olduğunuzu gördüm.

Çok teşekkür ederim aslında Türkiye'de dizi izleme oranları oldukça yüksek yabancı dizi izlenme oranı gerçekten çok fazla kendimden ve tanıdığım çoğu kişiden biliyorum 7den 70 e herkez internetten genelde yabancı olmak üzere dizi izliyor ancak çoğu kişi diziye başlıyor 1-2 bölüm sonra vazgeçiyor yada farklı dizi gibi geliyor çünkü başlarken yeterli bilgi olmadan başlıyor. Bizde spoiler vermeden diziler hakkında bilgi vermek ve zevke uygun diziler önermek istiyoruz. Dediğiniz gibi yenilikler eklenmeli ama şuan için yazılımsal eksiklerimiz ve çalışan eksiğimiz var yakında süper bir şekilde hizmete devam edeceğiz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al