Merhabalar her gün eksiklerini kapatmaya çalıştığım bir projem var,genel itibari ile normal basit bir sosyal ağ sitesi öyle çok ahım şahım bir şey değil ancak gerek tasarım gerekse kullanım açısından şuana dek kötü bir yorum almadım.. Her neyse şuan ki halini daha iyi nasıl değerlendirebilirim diye bir düşündüm. Bende küçük çapta bir sosyal içerik platformu oluşturayım dedim. İlk etapta metin karakteri sınırını kaldırdım ve siteye özel başlık eklenebilmesi içinde küçük bir belirteç ekledim.. Sonra facebook üzerinden bir sayfa oluşturup burada haber paylaşımı yapmaya başladım henüz iki saattir bunu yapıyorum ve sonucundan gayet memnunum. İsterseniz sizde kendi yazılarınızı paylaşabilirsiniz.

Başlık eklemek için >

"Son dakika xxx olayında 4 ölü var" başlığımız olsun.

Son dakika xxx olayında 4 ölü var . şeklinde yani sonuna nokta koyarsanız artık bu cümle sayfanın titlesi haline geliyor. (ilk koyduğunuz nokta için sonrası etkilemez)..

Örnek bir sayfa >link

iyi niyetli hacker on binleri kandırdı. ilk cümlem ve ben bunun başlık olduğunu sonuna nokta koyarak belirttim.

Yarın bu olayı dahada geliştirip otomatik link algılama ve seo kısmını da düzenlemeyi düşünüyorum.. Sizce iş görür mü ? en azından içerik olması açısından