wmaraci reklam

Tavsiyelerinizi Bekliyorum

3 Mesajlar 574 Okunma
wmaraci reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

İmzamdaki siteye kısa bir süredir düzenli içerik girmeye başladım. Tasarımsal açıdan tavsiyeleriniz var mıdır? Bir eklenti, kod veya başka bir şey.

Başlıca bu konular olmak üzere bütün tavsiyelerinizi bekliyorum. Sitem için eleştiri alıp daha iyi hale getirmek istiyorum. Logo ve slogan hazırlığı içerisindeyim o konu hariç :)

wmaraci
reklam

RedKit RedKit petfo.net Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar (Yazılım, donanım)
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Wordpresste kullanabildiğin kadar az eklenti kullanmaya çalış. Eğer kod ile yapmak mümkünse bazı şeyleri eklentilerden kaçın kod ile yap. Tasarım olarakta renkler fena değil, gri her zaman için en iyi tercihtir. Logo seninde dediğin gibi değiştirilmeyi bekliyor. Bu arada sana birkaç eklenti tavsiyesinde bulunayım bunları araştır ve mutlaka kullan:
-Better WP Security
-W3 Total Cache
-WP CleanFix

Saygılar.

PETFO.NET

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

RedKit adlı üyeden alıntı

Wordpresste kullanabildiğin kadar az eklenti kullanmaya çalış. Eğer kod ile yapmak mümkünse bazı şeyleri eklentilerden kaçın kod ile yap. Tasarım olarakta renkler fena değil, gri her zaman için en iyi tercihtir. Logo seninde dediğin gibi değiştirilmeyi bekliyor. Bu arada sana birkaç eklenti tavsiyesinde bulunayım bunları araştır ve mutlaka kullan:
-Better WP Security
-W3 Total Cache
-WP CleanFix

Saygılar.

Teşekkürler güzel tavsiyelerin için. İlk eklenti hali hazırda mevcut. İkinci eklenti yerine manuel olarak ve cloudflare yardımıyla yapıyorum. Minify etmek basit ne de olsa. Üçüncü eklentiyi kuracaktım, unutmuşum tekrardan sağol tavsiyelerin için :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al