wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

championur22 championur22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 44 / 63
  • Ticaret 20, (%100)
Beyler Şuanda Bir word kullanamiyorum. Key kod istiyor ürün lisansım dolmuş benim gibi yüzlerce kişi vardır. İnternet üzerinden word gibi yazı yazabileceğimiz bir site yapsanız bence tutar.
Site içeriği :
Yazım Yanlışlarını düzelticek.
TDK kurumuna uyumlu olacak.
Word olan tüm özellikleri içerecek.
Aklınıza başka bir şey geliyorsa ekleyebilirsiniz.
Mesela word olmayan sizin siteniz üzerinden ücretsiz word tarzı bir şey kullanabilecek öyle düşünün bir yazı yazmaya başlasana minimum 10 DK sitenizde takılır.

Denene Bilir arkadaşlar. Tutmaz Deme sansını dene ! ve En büyük özelliği Piyasada böyle bir site yok diye biliyorum. Tek siz olacaksınız.

wmaraci
reklam

pg13 pg13 Xcode. Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek BilişimTeknolojileri Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 321
  • Beğeniler 72 / 101
  • Ticaret 11, (%100)
word u sadece yazı yazmak için kullanıyorsanız çok gelişmiş text editörleri var web için. ancak word kadar kapsamlı bir editör yok olabileceğini de sanmıyorum.

championur22 championur22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 44 / 63
  • Ticaret 20, (%100)

pg13 adlı üyeden alıntı

word u sadece yazı yazmak için kullanıyorsanız çok gelişmiş text editörleri var web için. ancak word kadar kapsamlı bir editör yok olabileceğini de sanmıyorum.

Bilmiyorum örnek verir misin text için bir kaç site... Ve dediğim Word gibi bire bir aynısı ve üstü olacak. Çok iyi bir yazılım ister ama tek olur ! Atıyorum site içerisine hazır sablonlar koyar CV, Savcılık kağıdı nasıl olur, Yani Tüm resmi kurumlara yazılan yazıların bir şablonu adam giricek oraya bir kaç yerini değiştirecek. Sonra yazdır özelliği ile yazıdan çıkaracak.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al