Web Site Paketlerimiz hakkında yorum alalım

10 Mesajlar 1.228 Okunma
smmexpress

Telepoon Telepoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Danışman
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 10 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, kısa süre önce kurumsallaşma çalışmalarına başladığımızı duyurmuştuk. Simdi firma olarak 3 adet web site paketi hazırladık içeriğini ve özelliklerini inceleyerek yorumlarınızı paylaşırmısınız.

Web Site Paketleri

wmaraci
reklam

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
Fiyatlara bakıyorum da "sen yenisin galiba" diyesim geldi =) 120 TL'ye özel tasarım ve o listede yazılanları yapıyorsan ALLAH sabır versin.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)
Hazır sistemdir, buna rağmen fiyatlar uygun. İyi işler.

ElmaliKurabiye ElmaliKurabiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Peket değil,paket.

Afilli sözler.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Danışman
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 10 / 34
  • Ticaret 1, (%100)

MrAuTHoR adlı üyeden alıntı

Fiyatlara bakıyorum da "sen yenisin galiba" diyesim geldi =) 120 TL'ye özel tasarım ve o listede yazılanları yapıyorsan ALLAH sabır versin.

İlk ödeme sonrası yıllık alınan ücret

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Hazır sistemdir, buna rağmen fiyatlar uygun. İyi işler.

Teşekkürler.

Türkçe dersi için teşekkürler. Yazarken yanlış harfe dokunmuş olabiliriz. Müsait günlerinizde sizden Nezaket dersi karşılığı Türkçe dersi almak isteriz.

• Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)

Telepoon adlı üyeden alıntı

İlk ödeme sonrası yıllık alınan ücret

Yani 120 TL'ye web sitesi yapmıyor musun? O zaman Profesyonel Paket'te bahsedilen bir web sitesini kaç paraya yapıyorsun? Bu şekilde herkes 120 TL'ye web sitesi yaptığını zanneder ve sıkıntılar doğar ;)

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Bence Pro paket kobi ve esnaf paketindeki herşeyi kapsamalı. Mesela tema seçeneği, duyurular, özel slider desteği vs.

• Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Danışman
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 10 / 34
  • Ticaret 1, (%100)

Yani 120 TL'ye web sitesi yapmıyor musun? O zaman Profesyonel Paket'te bahsedilen bir web sitesini kaç paraya yapıyorsun? Bu şekilde herkes 120 TL'ye web sitesi yaptığını zanneder ve sıkıntılar doğar ;)

Çalışma sistemi hakkında biraz bilgi vereyim. İklim, freelance çalışanalrı ile hizmet veren bir medya oluşumu. Profesyonel paket freelance çalışanların ücretleri vb. giderler eklenerek belirlenir sonrasında yıllık ücret alınır. Paket seçeneğinde bu belirtiliyor sıkıntı yok yani :)

• Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)

Telepoon adlı üyeden alıntı

Çalışma sistemi hakkında biraz bilgi vereyim. İklim, freelance çalışanalrı ile hizmet veren bir medya oluşumu. Profesyonel paket freelance çalışanların ücretleri vb. giderler eklenerek belirlenir sonrasında yıllık ücret alınır. Paket seçeneğinde bu belirtiliyor sıkıntı yok yani :)

Görüş bildirilmesi için konu açmışsın, bende tecrübelerimden yola çıkarak görüşümü bildirmek istiyorum, yanlış anlaşılma olmasın ;)

"120 TL / Yıllık" diye belirtmen, web sitesi yaptırmak isteyenlerin aklına 120 TL'ye web sitesi yaptığınızın zannedilmesine neden olur. Bizde referans sistemi var. Referans olan herkese 100 TL veriyoruz ve bunu ayrıntılı bir şekilde açıklamamıza rağmen 100 TL'ye web sitesi yaptığımızı zannedenler çıkıyor. Sizin yazdığınız şekilde direk 120 TL'ye web sitesi yapıldığı zannedilir.

Bu şekilde 2 türlü kaybedersin. Bir kısım gelir 120 TL'ye web sitesi yaptırmak ister, 120 TL'ye web sitesi yaptığını zannedip seni ararlar, 120 TL'ye yapmadığını öğrenince vazgeçerler, bir kısım gelir "120 TL'ye web sitesi yapıyorsa kesin dandiktir" der yaptırmaz ;)

Paket seçeneğinde ise bu yanlış anlaşılmayı giderecek bir yazı görmedim. Ben bu işle 8 yıldır uğraşan biri olarak senin 120 TL'ye web sitesi yaptığını düşündüysem müşteri fazlasıyla düşünür ;) Karar senin :)

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

• Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Danışman
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 10 / 34
  • Ticaret 1, (%100)

Görüş bildirilmesi için konu açmışsın, bende tecrübelerimden yola çıkarak görüşümü bildirmek istiyorum, yanlış anlaşılma olmasın ;)

"120 TL / Yıllık" diye belirtmen, web sitesi yaptırmak isteyenlerin aklına 120 TL'ye web sitesi yaptığınızın zannedilmesine neden olur. Bizde referans sistemi var. Referans olan herkese 100 TL veriyoruz ve bunu ayrıntılı bir şekilde açıklamamıza rağmen 100 TL'ye web sitesi yaptığımızı zannedenler çıkıyor. Sizin yazdığınız şekilde direk 120 TL'ye web sitesi yapıldığı zannedilir.

Bu şekilde 2 türlü kaybedersin. Bir kısım gelir 120 TL'ye web sitesi yaptırmak ister, 120 TL'ye web sitesi yaptığını zannedip seni ararlar, 120 TL'ye yapmadığını öğrenince vazgeçerler, bir kısım gelir "120 TL'ye web sitesi yapıyorsa kesin dandiktir" der yaptırmaz ;)

Paket seçeneğinde ise bu yanlış anlaşılmayı giderecek bir yazı görmedim. Ben bu işle 8 yıldır uğraşan biri olarak senin 120 TL'ye web sitesi yaptığını düşündüysem müşteri fazlasıyla düşünür ;) Karar senin :)

Teşekkür Ederim. :rolleyes: Düzenleme ile ilgileniyorum ;)
MrAuTHoR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al