wmaraci reklam

Web Sitem Hakkındaki Yorumlarınız

8 Mesajlar 746 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

codertr codertr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 508
  • Beğeniler 47 / 46
  • Ticaret 26, (%100)
Selamun Aleykum,
http://hayvanlar.tv sitem hakkındaki değerli yorumlarınızı alabilir miyim ?

wmaraci
reklam

bilgifaresi bilgifaresi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 38 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Aleyküm selam, kendi tecrübelerimden yola çıkarak birkaç öneride bulunmak istiyorum :)

- İçeriklerinizde daha kaliteli ve ilgi çekici resimler kullanmalısınız.
- Resim ve videoları ön plana çıkarmak için bunların altına açıklamalar yazmalısınız.
- İçeriklerde özgünlük en önemli şeylerden birisidir. Sitenizde paylaştığınız yazıyı eğer bir yerden alıntı yaparak yazıyorsanız tamamen alıntı yapmak yerine kendi cümlelerinizle değişiklik yaparak yazmalısınız. Yoksa uzun vadede bir ilerleme kaydedileceğini düşünmüyorum.

http://hayvanlar.tv/view/aslanlar-n-zellikler/CmzcP

- Bu sayfayı ele aldığımda; link yapısının doğru ayarlanmadığını görüyorum. Şu şekilde ayarlamanız daha iyi olacaktır: /aslanlarin-ozellikleri
Ya da daha gizemli kılmak için: /aslanlarin-bilinmeyen-ozellikleri gibi konu başlığında, bağlantısında ve içeriğinde kelime oyunları yapabilirsiniz.

- Etiketlerinizi çeşitlendirmelisiniz.

- Temanın bazı bölümlerinde ve url yapısında İngilizce yazılar mevcut, bunları Türkçeye çevirmeniz iyi olacaktır.

Son önerim ise, bir anda birçok kategoriye yönelmek yerine yavaş yavaş kategori sayısını arttırmanızdır. Önemli olan çeşit sayısı değil, içerik zenginliğidir. Bunun dışında güzel bir alan. İlgilendiğiniz ve üstüne düştüğünüz taktirde neden olmasın?

• Üyelik 22.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 508
  • Beğeniler 47 / 46
  • Ticaret 26, (%100)
bilgifaresi öncelikle önerileriniz için teşekkür ediyorum önerilerinize karşın bir kaç sorum olacak. Resim veya video'da nasıl özgün olabilir? blog konusunda ki yazıların hepsi özgün olacak :)

• Üyelik 28.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 38 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Rica ederim. Resimleri aynen kullanmak yerine birkaç resimi birleştirebilir, photoshop programlarında ikonlar ekleyip değişik filtreler kullanabilirsiniz. Hatta resimlerin üstüne yazılar bile yazabilirsiniz.

Videoya gelince, o konuda özgünleştirmeye yönelik hiçbir fikrim yok. Youtube'dan örnek vermem gerekirse, bir video ne kadar önemliyse bu videonun başlığı, etiketleri ve hakkında bölümünde yazan yazılarda bir o kadar önemlidir. Video izlemek için birçok web sitesi bulunuyor. Bundan dolayı farklılık yaratmanız gerektiğini düşünüyorum. İçeriklerinizi zenginleştirirseniz siz kazanırsanız. Aksi takdirde bir süre sonra maalesef hüzünlü bir sona doğru yol alırsınız.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 22.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 508
  • Beğeniler 47 / 46
  • Ticaret 26, (%100)
bilgifaresi hayvanlar'la ile ilgili sadece video yapmak yerine gif,video,blog tarzı yapmayı düşündüm sizce nasıl fikir ?

• Üyelik 28.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 38 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Fikirleri geliştirebildiğiniz sürece sıkıntı yaşamaz, ilerlersiniz :) İçerik hazırlarken okurları göz önünde bulundurun.

• Üyelik 22.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 508
  • Beğeniler 47 / 46
  • Ticaret 26, (%100)
bilgifaresi ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim :)
bilgifaresi

kişi bu mesajı beğendi.

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)
Alan adınız muazzam, güzel bir logoyla süslemek lazım. Birde videoların yüklenmesi aşırı uzun sürüyor sunucuyu güçlendirmeniz lazım gibi bu temayı zamanında bende kullanmıştım her sunucunun üstlenebileceği tarzdan değil. Güzel değerlendirilerse iyi yerlere gelebilir başarılar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al