wmaraci reklam

Webbenger.com Teknoloji Blogu

3 Mesajlar 616 Okunma
wmaraci reklam

AsilKan96 AsilKan96 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 65 / 18
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba değerli WMARACI sakinleri :)
Ben yaklaşık bir hafta önce Webbenger.com adlı Teknoloji Blogu açtım. Teknoloji haberlerini kendim özgün bir şekilde yazıp, altına da hangi kaynaktan gördüysem haberi kaynakça olarak onu belirtiyorum. Güzel bir tema ile başladım ve yakın çevrem tarafından çok beğenildi.

Şimdi ise bu işi bilen Webmaster arkadaşlarımdan (sizlerden) sitem hakkındaki düşüncelerinizi istiyorum. Ne yapmalıyım? nasıl bir yol izlemeliyim? ve en önemlisi de sitemi tanıtmak için neler yapılabilir? (çekiliş vb. uygulamalar düzenleyeceğim ancak ileriki dönemde)

Son olarak:
Daha önce yapılırdı ama son zamanlar forumda pek dikkatimi çekmedi. Site sahibi Webmasterlar karşılıklı olarak birbirilerinin sosyal medya hesaplarını takip ederler, birbirlerine destek olurlardı. Aynı uygulamayı şimdi de yapmaya var mısınız?

facebook.com/webbenger
instagram.com/webenger
twitter.com/webbengercom

Webbenger.com
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

onur0061 onur0061 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** I**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 86 / 77
  • Ticaret 8, (%100)
Kardeşim düşüncen çok güzel ancak kimsenin içeriğini kendi sitende paylaşma,bir yerlerden içerik alma, kaynak göstersen bile alma, kendi içeriğini kendi makaleni yaz yoksa gelişemezsin, kendi makaleni yazmadıkça hiçbir işe yaramaz o site, ilk olarak kendin hazırlamış olduğun içerikleri paylaşarak başla web site işine boyle başkasının yazısını alarak hiçbir yere varamassın buna emin ol.

AsilKan96 AsilKan96 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 65 / 18
  • Ticaret 5, (%100)

onur0061 adlı üyeden alıntı

Kardeşim düşüncen çok güzel ancak kimsenin içeriğini kendi sitende paylaşma,bir yerlerden içerik alma, kaynak göstersen bile alma, kendi içeriğini kendi makaleni yaz yoksa gelişemezsin, kendi makaleni yazmadıkça hiçbir işe yaramaz o site, ilk olarak kendin hazırlamış olduğun içerikleri paylaşarak başla web site işine boyle başkasının yazısını alarak hiçbir yere varamassın buna emin ol.

Başkasının yazısını almıyorum ki, dikkat ederseniz yukarıda da belirttim ''Özgün Yazıyorum'' diye.. yazdığım konular tüm teknoloji sitelerinde yer alan konular zaten. Çoğu haber niteliğinde. Alıntı konu yok yani.. başlık dahil herşey özgün. Sadece haberin kaynağını belirtiyorum.

Webbenger.com
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al