wmaraci reklam

Websitemiz hakkında görüşlerinizi alabilir miyim?

6 Mesajlar 727 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hakanozsoy hakanozsoy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Meslek yok
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar yeni bir website kurduk.

Websitemizde mobil uygulamalara yorum yapip yildiz veriyorsunuz, orada islem yaptiginiz uygulamanin ucreti hesabiniza geciyor.

Şuan için yalnıza android için yorum ve yıldız sistemini kurabildik. Ilerde ios ve diger sosyal medya hesaplari icin hizmet vericez. Tamamen gerçek kişiler yapıyor işlemleri. Ref alımı yapiyoruz. Ref bitince satış yapmayı planlıyoruz.

Sizce websitemiz nasıl? Grafik olarak kendimiz yapamadık. Bir şeyler bulmaya çalıştık. Yazılım tamamen sıfırdan yazıldı. Mantık olarak ve genel olarak nasıl sistem. Sizce tutarmı?

Websitemiz : https://wreklam.com

İyi - kötü düşünce ve önerilerinizi alabilir miyim?

Cevap verip, zamanını bize yorum yazmaya harcayan herkese şimdiden teşekkürler...

Not : Konuyu yanlış yere açtıysam, yetkililer değistirebilirse çok sevinirim.

wmaraci
reklam

• Üyelik 27.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Meslek yok
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Güncel ++

• Üyelik 27.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Meslek yok
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar yokmu değerlendirebilecek biri, lütfen fikirlerinize ihtiyacim var eksiklerim ve yanlislarim neler, neler yaparsam bunlari kapatabilirim. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

• Üyelik 27.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Meslek yok
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Güncel++

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Lykaon Lykaon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Sisteminizi beğendim hocam, şuan sitenize üye oluyorum umarım ilk kullanıcılardan olurum (:
Ek olarak bunu açmak istemiyorum ama kullanıcılara güven vermeniz üye getirmenize yardımcı olacaktır, Instagram'da ki büyük sayfalara reklam vermenizi de tavsiye ediyorum.

Düzenleme: Kayıt kısmındaki fontları ve renkleri değiştirmenizi de tavsiye ederim hocam, giriş yapma divinin rengi çok açık ve fontda uymamış. Şahsi düşüncem tabii ki.
Düzenleme 2: Duyurular bölümünde "Tümünü Göster"e tıklayınca hiçbir şey olmuyor.
hakanozsoy

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.gamersandgames.com/

• Üyelik 27.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Meslek yok
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba

Hocam öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. 20 kişi gordu ama bir kişi yazdi. Insanlik ölmüş derlerdi de inanmazdık...

Reklam konusunda arkadaşlarla bir konusmam gerek, evet o konuyu baglamaya calisicam. Ama haklisiniz sanirim reklam vermek icin oncelikle bilinmek gerek:)

Font konusunda kesinlikle haklisiniz ona bir el aticam bir ara. Div rengi hoş gibi aslinda şeffaf bir renk göze hoş duruyor.

Duyurular kismindaki buton var ama amaci belirsiz. Sizde haklisiniz, ekledim ama onu kaldirabilirim, yada tiklayinca modal veya sayfa acilip ordan duyurulari net bir sekilde goruntuleyebiliriz.

Evet üye olmak konusunda ilklerden sayılırsınız :) Profilinzdeki referans linkini paylaşırsaniz çok sevinirim :) İslem başi %10 gibi makul bir ücret gelmekte referans başı. Ilerde ios da eklemeyi planliyoruz oda 1 tl olucak sanirim.

Değerli yorumunuz için tekrardan teşekkür ederim hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al