wmaraci reklam

Wordpress Siteye Başlarken Neler Yapmalıyız? (Projeme yardımcı olun)

2 Mesajlar 577 Okunma
wmaraci reklam

ankarali87 ankarali87 ..::ANKARA::.. Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek boya kontrol inspector
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 213 / 112
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar 2 yıl önce açtığım sitem her nekadar beğenilse de ben yaptığım hatalardan dolayı yeni başlayacağım projeyi daha sağlam yapmak istiyorum. sitem: http://goo.gl/z7j0Lg

Forumda konu açmıştım rehberankara*net alan adını aldım diye bu projeye nisan ayında başlamayı düşünüyorum bu süreçte içerik toplamayı, tema seçimi ve wordpress başlarken ne yapılmalı gibi araştırmalar yapmayı planlıyorum.

Sitede Ankara ile ilgili bilgiler, firma tanıtımları, Ankara haberleri, yemekleri ve genel konular olacak. Kısacası Ankara ile ilgili portal site olacak.

Sizlere sormak istediklerim :

Tema olarak Safir Rehber Teması (demo) düşünüyorum sizlerin fikirleri?

Wordprese başlarken nelere dikkat edilmeli? (Eklentiler, kategorileme, seo vb..) Bu konular ile ilgili forum içi veya dışı faydalı olabilecek linkler.

Rehberankara*net sizce maddi manevi olarak is yapar mı?

Çalışan biri olarak bir de editör bulsam haber ve genel konularda konu açacak bu editöre yapacağım masrafı site hiti arttığında adsense reklamlarından çıkara bilir miyim?

Günlük haber girişi yapılmasını düşünüyorum Ankara haberlerini nasıl temin edebilirim yani haber sitelerinde olan haberi yorumlasak yazsak kaynak göstersem olur mu? Haber olayı nasıl işliyo bu tür sitelerde hiç bilmiyorum..

Ve sizlerin eklemek istedikleri...

Sitelerimizi Googlede arayıp organik trafiği artıralım (Dayanışma) >>> https://goo.gl/TTfPYj
wmaraci
reklam

egebesiroglu egebesiroglu Ege Beşiroğlu Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 33 / 243
  • Ticaret 31, (%100)
Hocam birkaç konuda yardımcı olabilirm skype egebesiroglu61

Ticarette hızlı olan değil, fırsatı erken gören yol alır.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al