wmaraci reklam

www.teknodevil.com hakkında

15 Mesajlar 2.046 Okunma
wmaraci reklam

y8igit y8igit Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 72 / 28
  • Ticaret 46, (%96)
Sitemiz hakkinda neler dusunuyorsunuz? 16 mayis tarihinde acilisi yaptik. Ozgun icerik giriyoruz. Temamiz ucretli bir tema daha editlenmemis bir kac kisim var onlari halledecegiz. Iceriklerimize diger teknoloji sitelerinden ziyade kendi yorumlarimizi katip o robot, haber agzindan uzaklasmaya calisiyoruz. Suan icin 2 adet editorumuz var. Bir kac gun sonra ise baslayacaklar. 1 adette videolu oyun incelemesi yapacak bunun icin ortami musait, canavar gibi bir pcye ve konsola sahip bir editorumuz var. Bu incelemeler diger teknoloji sitelerinin yaptigi incelemelerden cok daha farkli bir tarzda olacak. Neyse arkadaslar, lafi fazla uzatmayayim. Sitemiz hakkinda ki goruslerinizi, tavsiyelerinizi sunarsaniz cok sevinirim.

www.teknodevil.com

Hakkimizda
TeknoDevil Facebook
TeknoDevil Twitter

wmaraci
reklam

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
hocam sitenin tasarımı çok hoş. göze hitap ediyor. ilgilenildiği taktirde üç dört ay içinde çok iyi yere gelecektir
y8igit

kişi bu mesajı beğendi.

mertekin34 mertekin34 Beşiktaş Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Fotoğrafçı, Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 98 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam sitenizin logosu ve üst kısmın tasarımı hoş ancak daha bol içerik kategorisi eklemelisiniz. Mesela benim teknoloji sitem var kategorileri bol, yazılım donanım haberleri, sosyal medya, bilim vs vs daha çok şeyli kategori yapın orta kısmı. Sizde sadece teknoloji ve oyun kategorisi var ortada.
y8igit

kişi bu mesajı beğendi.

hizlifilm hizlifilm Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 06.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Uzman Satış Danışmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 6 / 20
  • Ticaret 9, (%100)
corax temaydı bu sanırsam bu sevdiğim temalardan güzel olmuş bol içerik iyi yerlere gelir adsense yerleşimi nasıl olucak merakla bekliyorum
y8igit

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 72 / 28
  • Ticaret 46, (%96)

dargman69 adlı üyeden alıntı

hocam sitenin tasarımı çok hoş. göze hitap ediyor. ilgilenildiği taktirde üç dört ay içinde çok iyi yere gelecektir

Tesekkur ederiz hocam :)

Ek Olarak:

mertekin34 adlı üyeden alıntı

Hocam sitenizin logosu ve üst kısmın tasarımı hoş ancak daha bol içerik kategorisi eklemelisiniz. Mesela benim teknoloji sitem var kategorileri bol, yazılım donanım haberleri, sosyal medya, bilim vs vs daha çok şeyli kategori yapın orta kısmı. Sizde sadece teknoloji ve oyun kategorisi var ortada.

Hocam atomu parcalayacak adamlar degiliz :P Bilim kategorisini bilerek eklemedik. Ama bakalim zaman ve editorlerimiz bize ne gosterecek hehehe! Ama dedigin gibi kategorilerimiz suan az. Yakin zamanda teknolojiyi kategorisini parcalamak istiyoruz. Mobil/Giyilebilir olarak. Yorumun icin cok cok tesekkurler!

Ek Olarak:

hizlifilm adlı üyeden alıntı

corax temaydı bu sanırsam bu sevdiğim temalardan güzel olmuş bol içerik iyi yerlere gelir adsense yerleşimi nasıl olucak merakla bekliyorum

Tesekkur ederiz hocam yorumun icin! Uzuuuun bir sure adsense koymayi dusunmedigimiz icin suanlik boyle bir derdimiz yok. El ile sponsor reklamlar ekleyecegiz onemli asamalar kaydettikten sonra. Dedigim gibi suanlik reklamlara sicak bakmiyoruz.

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Biraz karışık gibi geldi bana.Menülerin bulunduğu arka plana daha güzel birşey yapabilirsiniz uyum sağlaması açısından.

Mozilla'dan girildiğinde bu şekilde gözüküyor.Okları yazı stili hoşuma gitmediği için belirttim.Çok basit kalmış gözüküyor bunada el atabilirsiniz.

http://prntscr.com/b9glno

1920x1080 Çözünürlükte bu şekilde gözüküyor.

http://prntscr.com/b9gm5p

Yorumumu onarıcı bir eleştiri olarak algılayın lütfen daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kolay gelsin, başarılar.. :)
cgrclk y8igit

kişi bu mesajı beğendi.

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

narinhosting adlı üyeden alıntı

Biraz karışık gibi geldi bana.Menülerin bulunduğu arka plana daha güzel birşey yapabilirsiniz uyum sağlaması açısından.

Mozilla'dan girildiğinde bu şekilde gözüküyor.Okları yazı stili hoşuma gitmediği için belirttim.Çok basit kalmış gözüküyor bunada el atabilirsiniz.

Yorumumu onarıcı bir eleştiri olarak algılayın lütfen daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bunları gördüğümüz iyi oldu, en kısa sürede bir güncelleme yapalım. Bir şekilde düzeltmeye çalışacağız.
y8igit narinhosting

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 72 / 28
  • Ticaret 46, (%96)

narinhosting adlı üyeden alıntı

Hocam oncelikle biz kotu elestiriye de acigiz ama Yorumumu onarıcı bir eleştiri olarak algılayın lütfen daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. bu kisimi gorunce sasirdim hahaha :p Cok dusuncelisin, cok tesekkur ederiz ama dedigim gibi hocam iyi elestiriyi kabul eden kotu elestiriyi de kabul etmeli. Neyse hocam cok uzattim. Bizim tema her tarayici ile uyumlu. Az once mozillayi indirip kontrol ettim bir sorun yok

http://prnt.sc/b9gqhq

Muhtemelen senin ayarlarin ile ilgili hocam. Ben de sorun yok ama bildirdigin icin cok tesekkur ederim. Ayrica menu arkaplani olarak bosluklari daraltip sadece kirmizi bir bar seklinde editlesek mi diye gidip geliyoruz. Ama herkes bu sekilde temanin default halini begendi :p Tekrar tekrar onerilerin icin cok tesekkur ederim.

Ek Olarak:

cgrclk adlı üyeden alıntı

Bunları gördüğümüz iyi oldu, en kısa sürede bir güncelleme yapalım. Bir şekilde düzeltmeye çalışacağız.

Ilgin icin cok tesekkur ederiz hocam, beklemedeyiz :D

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
y8igit Pekala başarılar :)
y8igit

kişi bu mesajı beğendi.

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 878
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam sanırım Wp teması bence şahsı fikrim olarak ayarlardan site önüne www.eki gelmesi güzel olabilir . ve ucuza https alırsanız şık duraktır diye düşünüyorum başarılar :)

Bana neden hoş geliyor anlamıyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al