wmaraci reklam

Kim yardım eder lütfen? (SEO, backlink, makale, analiz)

7 Mesajlar 636 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleykum, konuyu çok uzatmamaya çalısıcam. Rıza-i ilahi için insanlara faydalı olmak maksadıyla bir projem var inşallah. 10 yıldır hayal 5 yıldır çabalama, son 1 yıldır da hayata geçmiş bir site. Hayatım boyunca çevremden hiç destek alamadım bu yüzden hem yeteneklerim hem özgüvenim kırıldı hep. Ama durmadan araştırdım, çabaladım şükür bir çok konuda az - orta bilgi sahibi oldum. Bunları da birlestirmek niyetindeyim. Bu projemde hiç bir menfaat gozetmiyorum. Siteye reklam koydum çünkü maliyetler belimi bukmeye başladı ama 2-3 ayda sadece 1.05 TL geldi.

Yeni mezun oldum işsiz kategorisindeyim, ve son 2 yıldır bir rahatsızlıktan dolayı anı görme kaybı yaşadım. Bir sürü operasyon, kornea nakli derken son aşamada %90 görme engelli oldum bir anda. Hala onlarca hastanede sürünup duruyoruz çözemiyorlar. Telefondaki bütün yazılar en son boyutta ve burun hizzamdan az çok seçebiliyorum Allah'dan. Çoğunlukla yazıları sesle yazıyor, sesle okutuyorum sorun olmadıkça. Ama bu rıza-i ilahi için başlattığım bu projeyi bitirmek istemiyorum zorlansamda. Ama hem maddi hem manevi çok yoruyor.

Hayr için hizmet ettiğim bu projeye hayrına yardım edebilecekler var mı acaba? Bundan yıllar önce eski hesabımda bu konuyu konuşurken yardım edeceğini söyleyen abilerim kardeşlerim vardı sağolsun, ama isimlerini unuttum maalesef.

Girin bakın, inceleyin eğer hakk olarak görürseniz sizden yardım talep ediyorum ne olursa. Backlink, SEO, içerik, analiz hiç farketmez. Sitenin bir geliri olursa inşallah yine siteye ve yardımlara harcanacak. Şuan son paramla hosting ve domainleri karşılıyorum diğer şeylere param yetmiyor maalesef..

Konu şöyle, İslam temelli bütün alanları konu alan niş bir site sayılır. Dinin olmadığı yer yok evet ama burada daha çok insanları araştırmaya, düşünmeye sevketmek bir ıslah hareketi. Müslümanlar artık bi kendine gelmeli, bilimle barışmalı, kuran ve sünneti kavramali, müslüman gibi düşünmeli... İlim değil usul ve uslupta sorun var onu düzeltmek gerekiyor biiznillah. Yani klasik bir din, İslam sitesi düşünmüyorum. Ben altyapiyla ve sosyal medya hesaplariyla ugrasmaktan içerik giremez oldum. Zar zor birkaç arkadaşa zorla içerik yardirmaya ikna ettim ama onların yazıları da pek içime sinmiyor açıkçası.

Ne yapacağımı bilmiyorum. Hangi anahtar kelimelerle uladabilirim insanlara. Din konusunda insanlar zaten araştırmiyor ki. Ve kuru bilgiden ziyade farklı şeyler (düşünce sistemi ve ilim) sunmak istedigimden dolayı anahtar kelimeler konusunda tikaniyorum. Okuyan az bir kesim var onlardan da çok güzel geri dönüşler aldık. Şükür şuan daha hiç sert eleştiren, saldıran olmadı. Yani ideolojik bir sorunumuz olduğunu düşünmeyin. Girip baktığınızda görebilirsiniz.

Bu konuda hayrına yardımcı olmanız, elinizi taşın altına koymanızı istiyorum lütfen. En küçük fikir bile çok güzel olur. Tekrar etmek istiyorum hiç bir menfaatim yok şükür, Allah rızası dışında. Kardeşlerimden ufak da olsa destek bekliyorum. Büyük ihtimal hiç yorum gelmeyecek yada dilenmek olarak algılanacak ama olsun Hakk için konuşacağım.

Edit: https://esleme.com

wmaraci
reklam

awoken awoken WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 19 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1002
  • Beğeniler 250 / 478
  • Ticaret 41, (%100)
Linki bulamadım :/

Edit: WordPress/PHP konusunda her türlü yardımda bulunabilirim. Ek olarak boş bir vaktimde native uygulama geliştirip kendi Play Console'umda ücretsiz yayinlayabilirim.
Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
awoken kusura bakmayın hocam gözüm yoruldu unutmuşum linki. Şimdi ekledim inşallah

Eşit: Allah razı olsun hocam çok sevinirim. Ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum ama tek başıma yetmiyor ve sağlık sorunu. Birkaç arkadaş vardı ilahiyattan onlarda yüz üstü bıraktı beni kpss bahanesiyle. Sosyal medyalar site vb hepsine yetişemez oldum. Instagram daha aktif ama son zamanlar duruldu işte hani davamı gösterebilmek adına bakabilirsiniz. Çünkü dini konuda temkinli olmak lazım inşallah. @eslemecom

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Selamlar hocam, dine inanmıyorum lakin hosting, wordpress, iç SEO gibi konularda yardımcı olurum istediğiniz zaman. Çok geçmiş olsun.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Escalous çok teşekkür ederim sağolun. Şuan hosting ve domain yetiyor teşekkürler. Diğer konularda yardımcı olursanız sevinirim. İnsanlığın faydası gayemiz şükür.

• Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Bu konu nedense anasayfada çıkmıyor anlamadım :(

Moderatörler yerini değiştirmiş, yanlış başlığa açtım galiba kusura bakmayın. Ama anasayfada görünmüyor artık konu maalesef

UnalKorkmaz UnalKorkmaz Kimlik Onayı Bekliyor Kimlik Onayı
  • Üyelik 01.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tamirci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 48 / 61
  • Ticaret 3, (%100)
Güncel, pm gönderildi.
Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al