freelance iş ilanları

2.El Oto İlanı Ücretsiz Ekle

3 Mesajlar 1.022 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1097
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)
Yeni tasarımımız için yorumlarınızı görmek isterim.

Adres: ikinci el araba
Facebook Sayfamız: ikinci el araba

Neden İkinci El Oto?

Ülkemizde otomotiv sektörü gün geçtikte büyümektedir. Bununla beraber büyük çapta 2.el oto arz-talep durumu oluşmaktadır. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak, 2.el oto pazarını sanal alemde tek çatı altında buluşturuyoruz.

Ziyaretçilerimizin beğenilerinize sunduğumuz sitemizde ağırlıklı olarak 2.el oto ilanları ve sıfır otomobillere, ticari araçlara da yer verilecektir.

Ülke çapında 2.el oto, 2.el araba, minibüs, panelvan, kamyonet, kamyon, otobüs, hatlı dolmuş, ticari taksi; genel arz ve talebinin en geniş buluşma noktası olma hedefi ile sitemiz aktif olmuştur.

Tüm kategorilerde ücretsiz ilan ekleyebilirsiniz. Ücretsiz ilan ekleyebilmek için üye olmasınız. İlanınız incelenip onaylanma evresini geçirdikten sonra yayınlanacaktır.

wmaraci
reklam

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
bana kalırsa sitenin tasarımı çok ağır olmuş.görüntü ağır bir izlenim yaratıyor...Bana kalırsa daha estetik bir script veya tema kullan...sanki siteye girince arabadan ziyade traktör satan bir imaj yaratıyor..şahsii kanaatim domaine uygun bir tema script kur...daha estetik olsun..

https://pirilancer.com/freelancer-ara

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1097
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)

cambazoglu adlı üyeden alıntı

bana kalırsa sitenin tasarımı çok ağır olmuş.görüntü ağır bir izlenim yaratıyor...Bana kalırsa daha estetik bir script veya tema kullan...sanki siteye girince arabadan ziyade traktör satan bir imaj yaratıyor..şahsii kanaatim domaine uygun bir tema script kur...daha estetik olsun..

Eleştiriniz için teşekkür ederim. Dikkate alacağım. Bazı değişiklikler yapılacak.

Bir kaç düzenleme yapıldı. Sürekli güncelliyoruz. Yeni olduğu için şuan ekli araba yok. İkinci el araba eklemek isteyen olursa, yardımcı olurum, her konuda.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al