wmaraci reklam
lidertakipci

6 yıllık deneyim sonucu kendi oyun/teknoloji sitemi açtım

3 Mesajlar 453 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

onurgner onurgner WM Aracı Kat. Mod.
  • Üyelik 05.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 86 / 87
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 6 yıldır farklı firmalarda oyun/teknoloji editörlüğü yapıyordum ki artık birkaç editör arkadaşla beraber kendi sitemi açmaya karar verdim. Daha çok yeni ancak inanın her girdiğim haberleri daha da özenerek giriyorum. Sizce sitem nasıl olmuş? Eksikleri vs. varsa bildirir misiniz?

Şu anda oyun, espor, teknoloji, bilim ve sinema/dizi konularında haberler yapıyor, makaleler yazıyoruz. Ayrıca isteyen kendi içeriğini de gönderebiliyor.

PUBG Portal artık yayında!

wmaraci
reklam

SerdarCR SerdarCR Akua Teknoloji Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Biyomühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1318
  • Beğeniler 101 / 251
  • Ticaret 24, (%100)
Hayırlı olsun hocam. Bir arkadaş da daha önce pohemon go için açmıştı. Açıkçası tuttuğunu söyleyemem. Umarım bu tutar. Bu arada bu temayla nedense çok karşılaşıyoruz :)

onurgner onurgner WM Aracı Kat. Mod.
  • Üyelik 05.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Makale Editörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 86 / 87
  • Ticaret 7, (%100)
Yorumun için teşekkürler. PokemonGO hızlı çıktı ama hızlı bitti. PUBG ise şu anda CSGO ve LoL'ü geçmiş durumda hem satış olarak hem de anlık oyuncu olarak. Anlık oyuncu sayısı 1,3 milyon aralığında geziyor. Ayrıca zaten sitem de sadece PUBG alakalı olmayacak.

Tekrardan güzel yorumun ve düşüncelerin için teşekkür ederim. Temaya gelirsek eğer ücretli bir tema. Yani ben de lisansını satın aldım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al