wmaraci reklam

Aamir Khan Oyuncusunun Filmlerini İzlediniz mi?

8 Mesajlar 920 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Filmexpresi Filmexpresi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo ve web siteleri işleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
Özellikleri itibari ile ayrılan filmler içinden sizler de zevkinize ve beklentinize göre yapımları tercih edebilirsiniz. Bu farklı türler, kişilerin değişken zevklerine oldukça güzel bir şekilde hitap edebilmekteler. Oldukça farklı yapısı ile www. aamirkhanfilmleri.net sitesi, sizlere film keyfini çok farklı bir boyutta sunacaktır. Eşsiz ve özel bir şekilde karşınıza çıkan site, özellikle Hindistan yapımlarının en harika filmlerini sizler için derliyor. Bu şekilde başta Aamir Khan filmleri olmak üzere, çok farklı Hint filmlerini sitede bulabilir, anında izleyebilirsiniz. Beklentilerinize çok özel bir şekilde cevap verecek olan site, yenilikçi ve farklı tarzı ile bu bakımdan benzerlerinden ayrılmakta. Sizler de bu hoş ve sıcak alternatifi hemen değerlendirebilirsiniz.
Görsel kalitenin oldukça önemli olduğu filmler, sitede sizlere yüksek çözünürlükte sunuluyor. Bu neden ile film izlerken gerçek anlamda keyif alıyorsunuz. En özel sonuçları sizlere sunan site, yerli ve yabancı filmleri de sizlere sunmak üzere tasarlanmış. Bu neden ile keyifli bir film saati geçirmek adına her zaman aamirkhanfilmleri.net sitesini tercih edebiliriz. Eşsiz konsepti ile sizlere harika bir kalite sunan site, özel yapımları da bulabileceğiniz etkili bir konsept ile hizmet sunuyor. Tüm beklentilerinize en başarılı şekilde karşılık verecek olan site, yüksek performans alabileceğiniz, oldukça etkileyici ve özel bir şekilde hizmet vermekte.
Hint filmleri, farklı ve ruha dokunan yapıları ile oldukça özeldir. Bu neden ile ülkemizde ve dünyada başarılı bir yere ulaşmışlardır. İnsanları ağlatan, eğlendiren ve oldukça uzun süreleri ile dikkat çekici olan bu filmler, keyfili bir izleme olanağı sunarlar. Özellikle Hint filmleri denildiğiniz aklımıza ilk gelen Aamir Khan filmleri olduğu kesindir. Bu muhteşem adamın oynadığı ve yönettiği tüm filmleri sizler de beğenerek izleyebilir, eşsiz ve yüksek oyunculuk performansı sayesinde, keyif alabilirsiniz. Sizlere sunulan bu harika ve inanılmaz seçenek, zaman geçirebileceğiniz, farklı sonuçları alabileceğiniz harika bir platformdur. Bu şekilde film izlerken, çok daha büyük keyif alabilir, etkileyici ve farklı sahnelerini sizler de beğenebilirsiniz. İzlenmesi gereken tüm filmleri bulacağınız bu siteyi sizlere de öneriyoruz.

wmaraci
reklam

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
duyar kasıp duruyorlar- ama izliyorum

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 2, (%100)

ŞafakÇALIŞKAN adlı üyeden alıntı

duyar kasıp duruyorlar- ama izliyorum

Anlamadım ?

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

Çoğu filminde duyarlılık ön planda demek istemiş
SafakCALiSKAN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 2, (%100)

KryssLuck adlı üyeden alıntı

Çoğu filminde duyarlılık ön planda demek istemiş

o nedemek hocam anlamadım kusura bakmayın

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

Filmexpresi adlı üyeden alıntı

o nedemek hocam anlamadım kusura bakmayın

:) engelli çocuklar, sisteme köle yapılan öğrenciler/gençler. Bu tarz filmleri var kişisel gelişim gibi düşünün duyarlı olmaya çağırıyor izleyicileri. Belki de izlettirmek, beğendirmek olabilir amaçları ama savaş filmlerinden iyidir...
Filmexpresi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 2, (%100)

KryssLuck adlı üyeden alıntı

:) engelli çocuklar, sisteme köle yapılan öğrenciler/gençler. Bu tarz filmleri var kişisel gelişim gibi düşünün duyarlı olmaya çağırıyor izleyicileri. Belki de izlettirmek, beğendirmek olabilir amaçları ama savaş filmlerinden iyidir...

Anladım hocam eyvallah :)

FatalRhymeR FatalRhymeR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 140 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam dangal filmini izleyemiyorum ? Çıktı mı o film ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al