wmaraci reklam

Alsatcim.Com , Çok yakında Aktif Olacaktır - Fikirlerinizi Önemli

8 Mesajlar 941 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Netcibey Netcibey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 62 / E
  • Meslek Web Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, alsatcim.com sitemin geliştirmesini bitirdiğimde yayına sokacağım , şuan scripte eksikler olduğu için ön gösterim gibi düşünün, eksik yada olması gerekenleri söylerseniz sevinirim.

Site adresi : https://alsatcim.com

Site içinde ki eksikler giderildiğinde inşallah daha güzel bir konu ile duyuracağım, bana destek olmak isteyen fikir ve yazılıma katkısı olabilecekler yazabilir , birlikten güç doğar.

Facebook Sayfasına Katılabilirsiniz : www.facebook.com/alsatcim

Facebook sayfasında hesap satabilir yada hesap alabilirsiniz, adsense , website , sosyal medya hesaplarının satışı olacaktır güvenilir bir şekilde alışveriş yapmak isteyenleri bekliyoruz.
turkeytrick

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

DiForce DiForce WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adli Bilişim Uzmanı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 14 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
siteyi mi tanıttınız yoksa facebook sayfasını mı? bana facebook sayfası tanıtımı gibi geldi :)

siteniz ile ilgili eksikleri, fazlalıkları ya da eleştirileri yapmak için sitenizi incelemek gerekiyor. ama o da fiziksel olarak yok maalesef.

Edit: site linki olmadığı için bakmamıştım. adresi yazdığımda gördüm inceleyip yorumumu yazacağım. özür
Netcibey

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 62 / E
  • Meslek Web Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Senin canın sag olsun kardeşim , bakıp yorumlayıver , eksiklikler için biriyle anlaştık bakalım yapılacak.

Batuhanc Batuhanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 19 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Bence bir konsept belirlemeniz iyi olur gibi duruyor. Siteyi açtım webmasterlere yönelik bir site gibi geldi. Ortalara indim 2.el sitesine döndü bir anda.
Netcibey

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 13.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 62 / E
  • Meslek Web Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Aslında zamanla oturacak , şuan için tam olarak hazır degil eksikleri var ön tasarım biraz daha değişebilir , aslında o gördüğün kategoriler , hesapların , doaminin, websitenin kategorileri araba spor gibi kategoriler tamamen sosyal hesapların olacağı bir site, adsense , sosyal medya , domain , site satışı olacak

turkeytrick turkeytrick Tanıtım Yazısı / Reklam Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 153 / 152
  • Ticaret 5, (%100)
tanıtım yazısı satma olacak mı ? veya hesap satış
Netcibey

kişi bu mesajı beğendi.

Teknoloji Haberleri Sitesinden 🔥 Tanıtım Yazısı 🚀 Satın Al! > https://bit.ly/3xzclQd

DiForce DiForce WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adli Bilişim Uzmanı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 14 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
evet incelememin sonucunda maddeler halinde fikirlerimi yazayım.

öncelikle siteyi ilk açtığımda sekmede yazan site başlığında Domain yazısını gördüğüm için (tabi site açılmamıştı hemen) kafamda sitenin açık olmadığı canlandı bu sebepten dolayıda site yok dedim.

-Anasayfa biraz karışık her şey bir yerde gibi. Buna dikkat etmek lazım.
-Anasayfada hosting ve domain satışı yapan bir firma izlenimi var. Fakat siz diğer insanların ürünlerinin olacağı bir pazar yerisiniz.
- Tema porftöy temasına benziyor. Fakat size bir topluluk ile e-ticaret temasının karışımı gibi bir şey lazım diye düşünüyorum.
-Tema zaten tamamiyle oturmamış. Bu tasarımı vakit kaybetmeden değiştirin derim
- insanlara ilk başta ne ürün ya da hangi hizmeti sunduğunuzu anlatın anlasınlar.
-footer'a indiğimde motorlu araçlardan ev aletlerine, emlaktan, organizasyona kadar bir yığın kategori var
-çok fazla kategoriye girmeyin ve hepsi ayrı ayrı yerlerde olsun.
- ayrıca bitmemiş bir projeyi şuan yorumlamakta biraz mantıksız. çünkü diyeceksiniz "bu zaten proje onları kaldıracaktık onlar olmayacaktı" olmayacak şeyler içinde boşuna yorum yapmış oluyoruz ve belkide tüm hevesinizi kaçırmış olacağız.

-en net görüşüm şu site ne için kurulduysa o amaca yönelik hizmet edin. Seyyar köfteci adana urfa tavuk balık işine girerse o köfteciden kimse bir şey yemez köftesi kokar.

başarılar dilerim
Netcibey

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 62 / E
  • Meslek Web Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba görüşün ve detaylı incelemen için teşekkürler zamanla daha iyi hale gelecektir, anasayfadan tut işlem değişiklikler olacak , sitede sadece sanal ürünler satılacaktır , orada gördügünüz kategorileri karıştırıyor olabilirsiniz onlar websitelerin domainlerin kategoriler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al