Herkese selamlar çok değerli Wmaraci üyeleri. Öncelikle hayırlı geceler dilerim daha önceden google kitaplarda bir kaç kitap serisi yazmıştım oldukça fazla okunup güzel yorumlar gelince dayanamadım ve uzun bir aradan sonra bunu bir blog sayfasında düzeli part part saymayı düşünerek bu gün bir blog açtım ve ilk yazısını yazdım. Sitenin tasarımına dair bir kaygım yok açıkçası yani göze hitaptan ziyade benim ziyaretçilerin içeriklere odaklanmasını istediğim için blogger da klasik temalardan bir tanesini hızlı bir şekilde düzenleyerek işe koyuldum ve ortaya böyle bir şey çıkarttım.
Rica etsem giriş yaparak ilk yazıyı inceler misiniz? Belki sizlerinde beğenisini ya da eleştirisini hak eden bir karalama olmuştur :) İkinci bir sorum ise ücretli profesyonel bir temaya ihtiyaç var mı sizce? Yoksa bu klasik tema iş görür mü? Bir de wattpad kullanmak istemediğim için böyle bir blog yazmaya karar verdim. Fikir ve önerileriniz benim için çok değerli şimdi yatmam gerek sabah tek tek yazdıklarınıza göz atacağım şimdiden elinize yüreğinize sağlık. Tekrar hayırlı geceler dilerim.
http://amatorkitapci.blogspot.com.tr/