wmaraci reklam

Anime izleme sitesi hdanimeler.com

11 Mesajlar 1.997 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

asametsahin asametsahin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 34 / 52
  • Ticaret 5, (%100)
Piyasadaki film ve yabancı dizi izleme sitelerinin temları oldukça hoş ama anıme sitelerininki bi o kadar kotu ve en son hangi bölümde kaldıgını gibi fonksiyonların olmaması üzerine, dizilab ve yabancıdizi com sitelerine benzer bir anime izleme sitesi yaptım. Videoları ok.ru, vk gibi önceden diğer kişilerin yüklediği videoları toplu halde paylasıyorum.

Şimdilik animelerin tamamı yok ama en yakın zamada tamamlanacak. Sitenin kodlaması tamamen bana aittir.

Hdanimeler.com

Önerilerinizi lütfen çekinmeden söyleyin.
DaftPunk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Tema güzel, Arka plan hemen değiştirilmeli hocam efsane anime Bleach dan, koyduğun arka planda sağ ve sol olmak üzere karekterler görünsün artık bul onu.

Bahsettiğin oynatıcılardan izlerim hep devam et onlara.

Animelerin kapak resimleri kötü ana sayfada adamın başı kesilmiş gibi resim var. Küçültmeyi hd ve tam yapmalı tema. Görel olarak bu konuları hallet. Takip ettiğim anime dizi sitelerinin teması berbat fakat tüm animenin her bölümünün 4 farklı izleme seçeneği var anladınız sanırım :)

Ek Olarak: Birde en çok izlenen animeler, efsane animeler, bu yılın en çok ilgi görenleri gibi başlıklar altında animeleri paylaşabilirsin. Yeni animeye başlıyacağım zaman ilk efsanelere bakarım
asametsahin

kişi bu mesajı beğendi.

-

• Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 34 / 52
  • Ticaret 5, (%100)

furkan2499 adlı üyeden alıntı

Tema güzel, Arka plan hemen değiştirilmeli hocam efsane anime Bleach dan, koyduğun arka planda sağ ve sol olmak üzere karekterler görünsün artık bul onu.

Bahsettiğin oynatıcılardan izlerim hep devam et onlara.

Animelerin kapak resimleri kötü ana sayfada adamın başı kesilmiş gibi resim var. Küçültmeyi hd ve tam yapmalı tema. Görel olarak bu konuları hallet. Takip ettiğim anime dizi sitelerinin teması berbat fakat tüm animenin her bölümünün 4 farklı izleme seçeneği var anladınız sanırım :)

Ek Olarak: Birde en çok izlenen animeler, efsane animeler, bu yılın en çok ilgi görenleri gibi başlıklar altında animeleri paylaşabilirsin. Yeni animeye başlıyacağım zaman ilk efsanelere bakarım

teşekkür ederim önerilerin için. herbirini değerlendircem :)

OiS OiS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci / Programcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)
Hocam aynı temaları örnek alarak bende bir şablon çıkartıyordum. Sizi görünce iptal ettim. Aramızda gizliden bir rekabet olacak gibi. Başarılar dilerim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Poi Poi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 65 / 41
  • Ticaret 2, (%100)
Türkiye'nin en çok kullanılan anime izleme sitesini biliyorsunuzdur hocam, ondaki gibi günün animesi şeklinde her gün bir anime gösterebilirsin. Şu an hızlıca animeleri tamamlamak için açıklamaları kopyalamanı normal algılayabilirim ancak Google'ın seni sevmesi için anime açıklamalarını ilerleyen dönemlerde kendin elinle yazarsan, en azından özeti anlayıp kendi cümlelerinle yazarsan daha iyi olacağını düşünüyorum.
asametsahin

kişi bu mesajı beğendi.

csci35 csci35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 135 / 61
  • Ticaret 7, (%100)
bende anime üzerine kurulu bir radyo sitesi açmıştım hayırlı olsun başarılar şimdiden

• Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 34 / 52
  • Ticaret 5, (%100)

Poi adlı üyeden alıntı

Türkiye'nin en çok kullanılan anime izleme sitesini biliyorsunuzdur hocam, ondaki gibi günün animesi şeklinde her gün bir anime gösterebilirsin. Şu an hızlıca animeleri tamamlamak için açıklamaları kopyalamanı normal algılayabilirim ancak Google'ın seni sevmesi için anime açıklamalarını ilerleyen dönemlerde kendin elinle yazarsan, en azından özeti anlayıp kendi cümlelerinle yazarsan daha iyi olacağını düşünüyorum.

teşekkür ederim hocam önerilerin için. ileride elimle yazarım ama şimdlik gerek mobil tema, gerek normali gerekse anımlerı tamamlamak önceliğim şuan

Ek Olarak:

OİS adlı üyeden alıntı

Hocam aynı temaları örnek alarak bende bir şablon çıkartıyordum. Sizi görünce iptal ettim. Aramızda gizliden bir rekabet olacak gibi. Başarılar dilerim.

Anime sitesi miydi ? :)

caliskaaann96 caliskaaann96 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
tema ve tasarim gayet güzel gerekli şeylerin zamanla tamamlanacagına eminim gelecegin anime sitesi olabilir şimdiden başarılar

• Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 34 / 52
  • Ticaret 5, (%100)
Çok teşekkür ettim

caliskaaann96 caliskaaann96 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
seçilebilir tema da yaparsanız çok güzel olur

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al