wmaraci reklam

Ankara Boşanma Avukatı

4 Mesajlar 874 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

webgsua webgsua WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yönetmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ankara Boşanma Avukatı - Avukat Sevcan Sert

Günümüz dünyasında toplum halinde yaşadığımız için devletler ve hukuklar doğmuştur. Bu sebepten milyonlarca kişiden oluşan devletlerde herkes hukuk ile iç içedir. Ancak hukuk, özel eğitim alınması gereken bir alan olduğu için avukatların işidir.

Siz kendinizi hukuki anlamda ifade edemediğiniz anda Ankara Avukat Sevcan Sert haklarınızı en iyi şekilde savunacak ve temsil edecek Ankara Boşanma Avukatı'dır. Yaşadığınız tüm olaylarda hukuki destek almak için Ankara Avukat ve Ankara Avukatları arasında hemen iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum.

Aile hukuku, boşanma davası nasıl açılır, anlaşmalı boşanma avukatı, çekişmeli boşanma avukatı, ceza avukatı, miras avukatı, icra avukatı, sağlık hukuku, iş kazası ve trafik kazası (araç değer kaybı) sonrasında tazminat konusu alanında, sizi en iyi şekilde temsil edecek bir avukat.

Evliliğiniz konusunda sıkıntı yaşıyor ve boşanmak istiyorsanız, ilk önce ailenizi kurtaracak bir yönü varsa onu görmenizi ve ailenizi elinizde tutmanızı tavsiye eder. Boşanma konusunda kararlıysanız, boşanma sonrasında nafaka, velayet, tazminat, mal paylaşımı gibi konularda sizin haklarınızı Ankara Boşanma Avukatı Sevcan Sert savunacaktır.

Ankara Avukat tavsiyesi istiyorsanız Ankara Barosu Avukatı, Avukat Sevcan Sert ile cep telefonu üzerinden iletişime geçebilirsiniz 0553 636 90 90'dan soru sorabilirsiniz.

Ayrıca bunun dışında Boşanma Avukatı olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Değer verdiğimiz sizin haklarınız. Siz bizimle ihtiyaçlarınızı paylaşırken biz de bir bardak kahveyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Yüz yüze iletişimle hem size kendimizi daha iyi tanıtabileceğimizi hemde sizi daha iyi anlayıp, tanıyabileceğimize inanıyoruz.

Ankara Boşanma Avukatı

wmaraci
reklam

teknoabi teknoabi Lawyer Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Lawyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 108 / 109
  • Ticaret 11, (%100)
1136 sayılı Avukatlık Kanunu madde 55 kapsamında, avukatların iş elde etmek için, reklam sayılabilecek her türlü teşebbüs ve eylemde bulunmamaları ve bu gibi tanıtımların yapılmasının yasak olduğu düzenlenmiştir.

Sadece bilgilerinize sunmak istedim.

Kolaylıklar,

Lawyer

webgsua webgsua WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yönetmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
teknoabi bu bir tanıtım yazısı. Ücretli bir haber ve blog değildir. verdiğim linklere bakarsanız kimlerin reklam yaptığını görebilirsiniz.
http://www.akhisarhaber.com/aile-hukukunda-anlasmali-ve-cekismeli-bosanma-nedir-39236h.htm
https://www.ensonhaberler.com.tc/ADS/bosanmada-mal-paylasimi-nasil-olur-5364.html

sitenin linkinde bile "advertising" kısaltması "ads" yazıyor. Bunlar sadece 2 tanedir. Bu şekilde binlerce yayınları vardır.

Saygılarımla.

teknoabi teknoabi Lawyer Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Lawyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 108 / 109
  • Ticaret 11, (%100)
Niyetimi yanlış anlamanızı istemem. Ben kanundan atıf yaptım, siz ise yanlış ve yasak olan uygulamaları örnek gösteriyorsunuz. Başkalarının da aynı yanlışı yapıyor olması diğerlerinin niteliğini etkilemez. Esas alınacak kanun metnidir.

Sadece bilginiz olması açısından belirttiğimi bir kez daha hatırlatmak isterim.

Lawyer
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al