freelance iş ilanları

Ankara Matbaa

7 Mesajlar 876 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Matbaa Ankara Matbaa Ankara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Matbaa
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Matbaa Ankara

Matbaa Ankara olarak siz müşterilerimize ulus Ankara'da hizmet vermekteyiz. Müşteri odaklı çalışan firmamız, yenilikleri ve teknolojiyi devamlı yakından takip ederek, sizlere daima en iyi hizmeti sunar. Matbaa Ankara müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutup, çözümcü kişiliğiyle rakiplerinin bir adım önünde yer alır. Matbaa Ankara baskı öncesinde müşterinin isteklerini, fikirlerini dinler, konu hakkında olumlu, olumsuz sunumunu yaparak iş kalitesini üst seviyelere taşır. Baskı öncesinde, üretimi yapılacak işin kaliteli, hatasız çıkmaması adına grafik tasarım bölümünden sizlere an ve an görsel bilgi vererek işinizi ofisinizden takip etmenizi sağlar.

www.ankaramatbaa.com.tr

www.matbaaankara.com.tr
wmaraci
reklam

yenerberktas yenerberktas Yener BERKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Fen Bilimleri Öğretmeni
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 14 / 47
  • Ticaret 1, (%100)
Güzel site benim gibi matbaada devamlı iş yaptıran biri olarak keşke standart fiyatlarınız olsa da görsek diyeceğim.Bu tarzda online olarak iş gönderip işi takip eden bir sistem yapmanız daha iyi olur.Yani işim onaylandı mı baskıda mı kargoda mı gibi ama sizi yansıtması için iyi bir site kolay gelsin.

Yener BERKTAŞ

• Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Matbaa
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba yenerbektas;
Bu site sadece var olmanın başlangıcı benim için,
bir başka domanim olan ankaramatbaa.com.tr için o tarz bir site yapılacak ama acele etmek istemiyorum.
bir başka domanim olan www.davetiye.org iyi bir eticaret sitesi yaptırmak istiyorum
önerin varmı?

www.matbaaankara.com.tr

• Üyelik 09.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 14 / 47
  • Ticaret 1, (%100)
davetiye.org alan adı gayet güzel ve e-ticaret için uygun yani kişi sepete eklerken davetiye bilgilerini girebilir ve ödemeyi paypal ile hızlı bir şekilde alabilirsin.Bu sistemi birçok e-ticaret sisteminde kullanabilirsin.

Matbaa script daha önce bende yapmıştım ama her zaman online tasarım istediler onu da jquery bilgisizliğimden dolayı yapamadım ve scripti yedekledim siteyi kapattım.Online tasarımı tek kartvizitde kullanabilirsin temel basit olan işlerde ama broşürde insertde uygulamak nerdeyse imkansız.ama artık bu işlerde online sisteme geçiyor bunu gözardı etmemek lazım.

Yener BERKTAŞ
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Matbaa
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
davetiye.org domaini için her hangi bir e ticaret sitesi istemiyorum düzgün ve özenli bir site yapabilirsem aylık 3-4 bin tl google reklamıyla aylık 30-50 bin tl gelire sahip olabilirim.

Gönlüm ideasof e ticaret sitelerinden yana fakat mali yönü elvermiyor şimdilik ideasoft kalitesine uygun fiyata nasıl ulaşırım onun peşindeyim açıkcası

www.matbaaankara.com.tr

• Üyelik 09.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 14 / 47
  • Ticaret 1, (%100)
Ben opencart kullanıyorum ücretli bir sistem alana kadar o fiyata içerik ve reklam ile aynı seviyeye getirebilirim düşüncesindeyim çünkü site demek özgün yazı ve içerik demek.

Yener BERKTAŞ

• Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Matbaa
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bazı noktalarda haklısın.

www.matbaaankara.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al