wmaraci reklam

Artibilgi forum sitesi açıldı

7 Mesajlar 613 Okunma
wmaraci reklam

VARTOLU VARTOLU Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Forum.artibilgi.net Bir çok konuda fikir sahibi olduğu kategorilere yönelip kullanıcıya en iyi ve en özgün bilgiyi sunmayı amaç edinmiştir. artibilgi Olarak Güncel Haber , Teknoloji , Nasıl Yapılır , Bedava İnternet , SEO , Spor , Çeşitli alanlarda Arşivler , İlginç Bilgiler , Sosyal Medya ve daha fazla kategoride yazılan yazıları sizlere Özgün Ve Kaliteli Şekilde ücretsiz sağlar.. Forum sitemiz gelişmekde olan bilgi forum sitesidir.Günlük 5 Bin kişi forum sitemizi ziyaret etmektedir ve günlük 40 + Konu paylaşılmaktadır Forum sitemize üye burdan olabilirsiniz.Konu açarak İstek ve görüşlerinizi belirtebilrsiniz. Artibilgi bilgiyi doğru yönde kullanmaya yararli bir forum sitesidir.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

yazarolmak yazarolmak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 12 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam çok genel bir blog olmuş. Mesela örnek vermek gerekirse, benim WMaracı'nı takip etmemin nedeni kendimi internet ve wordpress konularında geliştirmek. Siteniz genel bilgilendirmeler içeriyor ama bunların çoğu yüzeysel olacaktır.

Hevesinizi kırmak istemiyorum elbette ama forumu açarken ilk aklıma gelen "art" sanat forumu olması yönündeydi. Umarım başarılı olursunuz ama bana sorarsanız yapmanız gereken şey forumu niş bir hale getirmek...
ByCuNeYt

kişi bu mesajı beğendi.

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
yazarolmak Başarılı olmalarını dilediğiniz kişilerin forumlarına girip +18 kategorisi açtıklarını ve içerisinde İFŞA adında müstehcen görüntüler yayınladıklarını biliyor muydunuz? Başarılı olsunlar derken daha fazla bu tarz paylaşımlar mı yapılsın?

technovenue.com

• Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

yazarolmak adlı üyeden alıntı

Hocam çok genel bir blog olmuş. Mesela örnek vermek gerekirse, benim WMaracı'nı takip etmemin nedeni kendimi internet ve wordpress konularında geliştirmek. Siteniz genel bilgilendirmeler içeriyor ama bunların çoğu yüzeysel olacaktır.

Hevesinizi kırmak istemiyorum elbette ama forumu açarken ilk aklıma gelen "art" sanat forumu olması yönündeydi. Umarım başarılı olursunuz ama bana sorarsanız yapmanız gereken şey forumu niş bir hale getirmek...

Forum katogorilerini ayrintili forum ekleyim ve +18 katigorilerini sileyim o zaman tesskur ederim daha ne gibi degsiklikler uygulayabilirim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

ulas2016 adlı üyeden alıntı

yazarolmak Başarılı olmalarını dilediğiniz kişilerin forumlarına girip +18 kategorisi açtıklarını ve içerisinde İFŞA adında müstehcen görüntüler yayınladıklarını biliyor muydunuz? Başarılı olsunlar derken daha fazla bu tarz paylaşımlar mı yapılsın?

Bu gûn o katogotilrri kaldriacagim yorumun için tessekur ederim

yazarolmak yazarolmak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 12 / 15
  • Ticaret 3, (%100)

ulas2016 adlı üyeden alıntı

Hocam dikkat etmemiştim ifşa mifşa olaylarına. Zira beni o bölümler ilgilendirmediği için oralara girmemiştim. Bu kadar öfkelenmenize gerek yok.

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
Dikkat edilecek ilk yere, sitenin en başına koyulmuş. Buna öfkelenmeyeceksek neye öfkeleneceğiz anlamadım.

technovenue.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al