wmaraci reklam
lidertakipci

Artık ne izlesem diye düşünmeye son..

2 Mesajlar 794 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Pek yaratıcı bir başlık olmadı ama.. Sitemizin amacını, ne işe yaradığını konu içerisinde daha detaylı şekilde anlatsam iyi olacak gibi. :)) Öncelikle şunu belirtmek isterim ki çok fazla film izleyen ben, artık film seçiminde baya zaman harcadığımı ve bu süre içerisinde ya 3, 4 film arasında kararsız kalıyorum ya da vazgeçiyorum film izlemekten.. Hal böyle olunca neden bize film öneren bir sistem olmasın ki diye düşündük ve ortaya fikry çıktı. :))

www.fikry.net

Birçok ünlü sinema portalı mevcut.. İçerikleri dolu dolu olmasına rağmen, bu sitelere girdiğim zaman en başta da anlattığım gibi çok fazla film arasında kararsız kalabiliyoruz. Sanırım en kötüsü de o filmlerin arasından seçim yapmak. Tek tek yorumları inceliyoruz, acaba hangisi daha iyidir, hangisini izlesem? diye düşüncelere dalıyoruz. Ki haklı bir harekette bende öyle yapıyorum şahsen. :) Bizler de bu kararsızlığı ortadan kaldırmak için.. Ana sayfada karşımıza ana kategorileri listeleyen bir site yaptık. Kullanıcı buradan istediği kategoriyi seçerek öneriyi alabilecek. Buradaki kategoriler yetersiz kaldığı zaman yukarıda yer alan "TÜM MOD." bölümüne tıkladığınız zaman daha fazla tür seçebilirsiniz. Kategoriyi seçip karşınıza çıkan filmi beğenmediyseniz eğer sayfayı yenilemeden "Neler yapabilirim" bölümünden yeni bir filmi çağırabilirsiniz..

Şuan da sitemizde 400'e yakın film bulunmaktadır ve her film özenle seçiliyor. Sistemde olabildiğince kaliteli filmleri toplamaya çalışıyoruz. Sitenin bir güzel özelliği ise, birçok filmde içerisinde ufacık bir espri bile bulundursa bunu komedi türüne dahil edebiliyorlar. Biz ise ağırlık olduğu türü seçmeye çalışıyoruz.. Sistemi her geçen gün geliştirmeye ve içeriğini de genişletmeye çalışıyoruz. Eklediğimiz filmlerin aldığı ödülleri ve filmde çalan parçaları da yavaş yavaş eklemeye başlıyoruz. Bazı kategorilerde filmler peşpeşe gelebilir bunun sebebi ise o kategoride bulunan film sayısının 15 adetten az olmasıdır..

Sitemiz şuan beta aşamasında olup, ilerleyen günlerde üyelerin kullanabileceği ek özellikler eklemeyi planlıyoruz.. Sitede gözünüze çarpan bir hata ya da önerileriniz olursa eğer sol tarafta yer alan görüşler bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.. Ayrıca sitelerinde projemizin tanıtımını yapmak isteyen, ya da "projenizi çok beğendim ve reklam bannerınızı siteme ekleyerek destek olmak istiyorum." diyenler olursa eğer bir pm kadar uzağınızdayız. :))
Alphabet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cagri cagri Bu kez olacak! Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)
Banner eklendi Melek Hanım :) Başarılar dilerim hepinize :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al