wmaraci reklam

Askıya alındı

211 Mesajlar 21.707 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

brkncvk brkncvk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 2, (%100)
çok güzel olmuş başarılar.

Sosyal Medya & SEO & E-Ticaret
wmaraci
reklam

WpOmerFaruk WpOmerFaruk blogkurdu.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Wordpress Geliştiricisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)
@brkncvk teşekkür ederiz katkılarını bekliyoruz :)

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)
Referans Promosyonlarımız devam ediyor!! Ücretsiz premium üyelik kazanmak için acele edin :)

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
Hocam acayip bir proje kurmuşsunuz. Zincir gibi olmuş. wwforum.com zannettim iddialı bir konu açmışsınız. Domaindi temaydı bunlar hakkında gerekeni zaten söylemişler ekstra gündeme getirmeye gerek yok.

Bu enerjinizle bu iş yürür gibi geldi bana. Özellikle klasik mavi dışında bir forum görmek hoşuma gitti. Üye olundu :) bir de üye çağırdım size. Hayırlı olsun.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)
Merhaba Seodaddy :) Domain tema konusunda evet zaten söyleyeceklerimi söyledim :) Enerjinin bu işlerde en önemli faktör olduğuna inanıyorum umarım dediğiniz gibi de olur :) Klasik maviye kırmızı ağırlıklı bir temayla dur demek istedik daha bizden olsun diye. Çünkü klasik sitelerde kırmızı görsek garip gelmez bize ama sanki forumlar mavi olmalıymış başka renk olamazmış gibi alıştık iyice. Bu kalıbın dışına çıkmak istedik, alternatif tema da yol da o da geliyor dileyen dilediğini kullansın diye :)

Foruma sizin gibi destekçiler gerekiyor. Büyümesi hepimiz için de iyi olacak çünkü klasik kalmak gibi bir amacımız yok. Desteğinizi esirgemeyin :)
SeoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Nonloser konu dışı fakat bu konu aklıma bir fikir getirdi, arkadaşın yaptığı gibi bence burada da uzman olduğumuz alanlara dair rozetler olmalı, elbette ücretsiz çünkü önüne gelen "PHP uzmanı" diye ortalıkla dolaşır, her bir üyenin karşı taraftaki üyeye oy verme seçeneği olsun, mesela hep yardım aldığında oy vere bilsin ( mesela bu forumda ücretsiz destek verdiğim yüzlerce kişi var, herşey para değil ), böylece daha çok oy aldığımız alanların rozetlerini alalım.
Rastena

kişi bu mesajı beğendi.

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)

sovetski adlı üyeden alıntı

Nonloser konu dışı fakat bu konu aklıma bir fikir getirdi, arkadaşın yaptığı gibi bence burada da uzman olduğumuz alanlara dair rozetler olmalı, elbette ücretsiz çünkü önüne gelen "PHP uzmanı" diye ortalıkla dolaşır, her bir üyenin karşı taraftaki üyeye oy verme seçeneği olsun, mesela hep yardım aldığında oy vere bilsin ( mesela bu forumda ücretsiz destek verdiğim yüzlerce kişi var, herşey para değil ), böylece daha çok oy aldığımız alanların rozetlerini alalım.

LinkedIn tarzı yani :)

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)

sovetski adlı üyeden alıntı

Patenti bizde :D Uzmanlık rozetleri forum açılışına özel satışta hocam. Bir süre sonra üyelerin uzmanlık rozetlerini alabilmesi için rozetin alanına göre testlerden geçmesi gerekecek bunu infografikte de belirttik zaten :)

Ek Olarak: Hatta çok yakında çok daha detaylı şeyleri de sunacağız @sovetski :) Seni de bekleriz aramıza :) @tzengin sen de hala gelmedi , alacağın olsun :)

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)
Referans Promosyonlarımız devam ediyor!! Ücretsiz premium üyelik kazanmak için acele edin :)

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)

domaino adlı üyeden alıntı

Ek olarak: Daha yeni açılmış bilinmeyen bir forumun "TANITIM KONUSUNDA" reklam alanı pazarlamanız da ne kadar doğru tartışılır :)

Bunlar benim görüşlerim dikkate alır/almazsınız o sizin tercihinize kalmış. İyi forumlar :)

Tanıtım Konusunda reklam alanı pazarlamanız kısmını yeni gördüm kusura bakmayın :) Sitenin tüm fonksiyonlarını ve neler hedeflediğini göstermek amacıyla hazırladığımız bir infografik yukarıdaki. Reklam alanları konusunda da klasik forum mantığından uzakta duyduğumuzu göstermek istiyoruz. Mesela hem mobil cihazlarda hem de masaüstü cihazlarda reklam gösterimi forum siteleri için yaygın değil. Bunun yanında direkt olarak viral reklam mantığı forumlarda yine pek görülmemiş bir uygulama. Buradaki amaç bunu göstermek :) Zaten fark ettiyseniz herhangi bir fiyatlandırma göstermedik amacımız tanıtım konusunda reklam alanı satmak olmadığı için.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al