wmaraci reklam

Avea'dan Şikayetinizmi Var ! Bizimle Paylaşın...

4 Mesajlar 890 Okunma
smmexpress

Atesh Atesh Düş Peşindeysn Düş Peşime Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek telekominikasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba bu kısımda sizleri bilgilendirmek adına avea ile ilgili sorunlarınıza çözüm bulmak adına bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışacağım. Avea hakkındaki sorunlarınızı yorum kısmına yazarak bizlerle paylaşınız. bizde bilgimiz dahilinde sizlere yardımcı olmaya çalışalım. Hatta bilgisi olan arkadaşlar sorunu olan arkadaşlara bilgi vermek içinde yorum yazabilirler. avea.com.tr sitesi ile sormak istediğiniz sorular, avea müşteri hizmetleri ile alakalı sorular ve sorunlar, avea'ya geçenlere kampanyalar, avea kampanyaları nelerdir ? Şeklinde sorular sorabilirsiniz. Gösterdiğiniz ilgi ve alaka için şimdiden teşekkür ederiz

Not: Verilen bilgiler resmi olmayıp bilgi mahiyetindedir. Amacımız avea kullanıcılarının sorunlarını çözme amacıyla bir sosyal platform olusturma gayesı gütmektedır. TİCARİ BİR FAALİYETİ KAPSAMAMAKTADIR.

wmaraci
reklam

sewerim sewerim Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Teknoloji teknikeri, Grafiker, beginner seviye web tasarım
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
telefonu iş amaçlı kullanıyorum ama aveanın o kadar kalitesiz baz istasyonları varki yolda sinyal iyi olmasına rağmen benim işyerine gir kendini Mısır'ın sonsuz çöllerine blink olmuş gibi yapayalnız sinyalsiz hissedersin. bilmem anlatabildim mi o yüzden vodafone ses kalitesi de iyi

WebmasterBurada WebmasterBurada Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 63 / 113
  • Ticaret 1, (%100)
Aveanın alt yapısını kullanan Bimcell kampanya olarak (vergiler dahil) 10tl ye 250 dak. heryöne paketi ile beni cezbetmişti. hesaba 10 tl yüklüyordum bakiye yetersiz diyordu. 0.10-15 kuruç vergi kesintisi yapıyormuş. 5 tl daha yüklemek gerekiyordu. 5 tl den vergi kesintisi yaparak 10 tl lik paket yüklüyorlardı. müşteri temsilcisini aradım ve bu vergi nedir dedim? bimcel kasiyeri bana herşey dahil demişti dedim. beyfendi devletin kestiği vergiye ben birşey yapamam dedi. internet sitelerindeki 10 TL (VERGİLER DAHİL) yazısını gösterince sessizlik oluştu. ALLAH ne verdiyse yapıştırdım. TAM YARIM SAAT SÜRDÜ. yarım saatlik telefon görüşmesi ardından bir sonraki hafta sorunu çözebildiler. artık 10 tlye 250 dak. heryöne görüşemiyoruz çünkü paketin fiyatını 12.5 yaptılar. kucağıma düşersen öperim hertürlü diyor yani. avea da farklı değil hani ;)

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Avea'dan şikayetçi olmayanları toplamaya çalış bence :)
Habercibirlik

kişi bu mesajı beğendi.

Selamunaleyküm.
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al