wmaraci reklam

Aynen | Yerli sosyal ağ

28 Mesajlar 3.022 Okunma
wmaraci reklam

giralsat giralsat ............... Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 18 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bari özel bir tema yaptırıp ve ekstra birkaç yeni özellik ekleseydiniz.Biraz daha farklı birşey ortaya cikartsaydiniz.Direk wowonder scriptini alıp kullanmak bence olmamış.Bu şekilde kurulmuş yüz binlerce yerli ve yabancı site var.Bu scripti keşke ucbes paraya kiyip biraz özgün bir tasarım ve yapıya soksaydiniz.yinede amarim basarili olursunuz

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

baates baates WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 763
  • Beğeniler 215 / 160
  • Ticaret 5, (%100)
merhaba;

bende katılfdım. yerli sosyal ağ projeleri artmaya başladı işallah siz başarılı olursunuz.

iyi çalışmalar.
fiko61

kişi bu mesajı beğendi.

fiko61 fiko61 Bir nokkta ile başladık. Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek website website tasarim
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 110 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Teşekkürler kardeşim

• Üyelik 06.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 110 / 53
  • Ticaret 2, (%100)

giralsat adlı üyeden alıntı

Hocam bari özel bir tema yaptırıp ve ekstra birkaç yeni özellik ekleseydiniz.Biraz daha farklı birşey ortaya cikartsaydiniz.Direk wowonder scriptini alıp kullanmak bence olmamış.Bu şekilde kurulmuş yüz binlerce yerli ve yabancı site var.Bu scripti keşke ucbes paraya kiyip biraz özgün bir tasarım ve yapıya soksaydiniz.yinede amarim basarili olursunuz

Hocam özel bir temaya sahip zaten tam olarak incelerseniz daha iyi anlayacaksınız

wmaraci
wmaraci

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Her ay forumda gördüğüm Yerli Sosyal Ağ projelerinden biri daha umarım başarılı olursunuz ne diyelim :) Bu kadar insanın "Yerli Sosyal Ağ" projesi diye ortaya atılan projelere destek vermemesinin sebebi bence satın alınan bir script ile her şeyi hazır halde saatte kurulabilir olması.Yani sizi yermek için söylemiyorum yanlış anlamayın ancak ben kendim gidip CodeCanyondan bir sosyal ağ scripti alsam bunu kursam sizinkinden ne farkı olacak insanlar neden sizinki yerine beni seçsinler yada benimki yerine sizinkini seçsinler.Diğerlerinden bir farkı olmalı değişiklik olmalı.Facebook Twitter Linkedin MySpace bunların ana temaları hep birbirinden farklı belki ilerisi için size bir ışık tutabilir bu söylediklerim. İyi çalışmalar dilerim :)
fiko61

kişi bu mesajı beğendi.

heyiamroma heyiamroma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum ABD
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 2 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Yerli Sosyal Ağda "HARETEKE KATIL" yazıyor :))

• Üyelik 06.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 110 / 53
  • Ticaret 2, (%100)

Blacksheep adlı üyeden alıntı

Her ay forumda gördüğüm Yerli Sosyal Ağ projelerinden biri daha umarım başarılı olursunuz ne diyelim :) Bu kadar insanın "Yerli Sosyal Ağ" projesi diye ortaya atılan projelere destek vermemesinin sebebi bence satın alınan bir script ile her şeyi hazır halde saatte kurulabilir olması.Yani sizi yermek için söylemiyorum yanlış anlamayın ancak ben kendim gidip CodeCanyondan bir sosyal ağ scripti alsam bunu kursam sizinkinden ne farkı olacak insanlar neden sizinki yerine beni seçsinler yada benimki yerine sizinkini seçsinler.Diğerlerinden bir farkı olmalı değişiklik olmalı.Facebook Twitter Linkedin MySpace bunların ana temaları hep birbirinden farklı belki ilerisi için size bir ışık tutabilir bu söylediklerim. İyi çalışmalar dilerim :)

Yorumunuz için teşekkür ederim. Çoğu kişilerin düşünceleri böyle olup yola çıkmış olabilirler taktir onların lakin bizin böyle bir çıkışımız yok. Böyle bişe olsaydı 2 yıldan beri siteyi aktif tutmayız diğerleri gibi çöp olurdu. Siz siteyi araştırdıniz mi bilmiyorum ama daha önce farklı bir isimde olduğumuz için sizlere yeni bir site gelebilir. Birde insanlarımız alıştı bu bahsettiğiniz sosyal ağlarına başka site kullanmasını bilmiyor bu ne diyor. Bizde insanların alışık oldukları yoldan gidelim diyoruz.Dunyaya açılacak halimiz yok Turkiyede olalım yeter.

giralsat giralsat ............... Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 18 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
yerli ağlar içinde zamanında oblogi açılacaktı.Tamamen yerli yapımdı ama nedense sonradan projelerini durdurdular ondan sonra yerli ağ diye çıkan yüzbinlerce site oldu onlarında ömrü fazla uzun olmadı.En fazla giden 2 sene sonrası bom.bitiyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al