Babo nedir?
Babo, belli bir dersin konularını rastgele gösteren bir sitedir.

Nasıl çalışır?
Ana sayfada ki derslerden birini seçin. Açılan sayfada rastgele konular çıkacak bunlardan yararlanabilirsiniz.

Neden Babo? Neden Bu Logo?
Bu logoyu daha dün kafamda tasarladım. Bir yerde kullanırım belki diye. Fes olması gerekiyordu. En iyi B ye uyar diyerek. B ile kelimeler düşündüm. Babo geldi aklıma samimi bir kelime olduğundan sevdim ve kullandım. Bu yani. :)

Konular nereden geliyor?
Konuları kullanıcılar ekliyor. Demin kurduğumdan içinde neredeyse hiç konu yok birazdan yardıracağım. Ve sınava çok az kaldığından böyle bir şey yapma gereği duydum. Bir saat önce aklıma geldi. 2 dk da yapayım dedim. Yaptım ama 2 dk sürmedi. :D

Sizde yardırırsanız sevinirim. Büyük bir bilgi ağı çıkar. Ben TM ci olduğumdan birazdan Türkçeye yardıracağım.

Üyelik?
Babo da üyelik yok. Üyeliği sevmiyorum açıkçası çünkü çok işlem yaptırılıyor. kadi ve şifre çok uzun sürüyor. Daha kolay şeyler düşünüyor. E posta falan düşündüm ama ilk etapta onaylama olması gerektiğinden yine sevmedim. Elimin klavyeye gitmesini istemiyorum açıkçası neyse buna çözüm düşünüyorum uzun bir süredir.

Siteye git: http://heleloy.tk/babo/

Siteyi beğenmediyseniz lütfen nedenini yazın ki düzeltelim. :)
Please Feedback! :)