freelance iş ilanları

Bayan Çantaları, Okul Çantaları ve Daha Fazlası eÇanta'da

2 Mesajlar 1.100 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

alpella alpella Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar size yararlı olabilecek bir sitenin ben de uyandırdığı izlenimleri paylaşacağım. Sitenin adı, eCanta.com.tr

eÇanta.com.tr bu yılın(2011) başında alt yapı ve kurumsal çalışmalarını tamamlayarak açılmış bulunuyor. Site, “Dünyada ve Türkiye'de Tanınmış Bayan Çantası, Valiz, Cüzdan, Okul Çantası Markalarının Satışını Yapan Türkiye'nin En Geniş Perakendecisi” tanımıyla kullanıcılarının hizmetine girdi.
eÇanta, çanta ve aksesuar noktasında Türkiye’deki önemli bir eksikliği dolduracağa benziyor. Bu konuda eÇanta firma yetkililerinin hizmet anlayışlarını görmek için bir Vakko çanta aldım. Bilirsiniz, Vakko’nun ne kadar pahalı ve kaliteli bir marka olduğunu. Vakko çantanın fiyatının mağazalardan daha uygun olması hemen dikkatimi çekti. Çantanın elime ulaşması ortalama 1 günümü aldı diyebilirim. Oldukça iyi bir kargolama mantığıyla çalıştıklarına inanıyorum, bu konuda yeterli olduklarını söyleyebilirim.

eÇanta.com.tr’ye ilk girdiğimde çanta üzerine bütün çeşitlerin ve markaların olması dikkati çekmişti, siteye girip bakanların da bu duruma dikkat edeceklerine inanıyorum. Bu konuda sitenin tek bir alana yoğunlaşmış olması ürün çeşitliliğini olumlu etkilemiş diyebiliriz. Zira sitede, bayan çantalarından seyahat çantalarına, okul çantalarından evrak çantalarına kadar her türden çantayı bulmak oldukça mümkün görünüyor.

eÇanta’yı günümüzün popüler mekânları olan sosyal ağlarda da görebilmekteyiz. Ürün ve kampanyaların tanıtımının yapıldığı www.facebook.com/ecanta sayfasında siteyi takip edebilirsiniz.

Site Adresi: www.ecanta.com.tr

wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Bir tanıtım yazısı içinde 7 tane link. Bunun faydalı olduğuna gerçekten inanıyormusunuz. Bazen wordpress siteleirmize reklam gönderiyorlar. Onlar bu şekilde yapıyor. Tabik akismet direk spam klasörüne gönderiyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al