lostyazilim

Bilimsel Sosyal Ağ - Beta

29 Mesajlar 3.836 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

kalpsizkrall kalpsizkrall CeCu Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 293
  • Beğeniler 14 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Bu tür girişimleri sürekli destekliyorum.Facebook gibi bi saçmalıkda zaman öldürmektense burada bikaç bilgi girmesi daha mantıklıdır. :)

Nerde o eski wmaraci
wmaraci
reklam

sercanaksoy sercanaksoy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik Müh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 11 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
@kalpsizkrall, facebook'un insani ilişkiler açısından önemli olduğunu düşünüyorum fakat zaman kaybı açısından size katılıyorum. Zaten projemizin çıkış noktası insanları takip etmek yerine uzmanlık alanlarını takip etmenin daha yararlı olacağını düşünmemizdi. Desteğiniz için ayrıca teşekkür ederim.

caglark caglark caglarkeskin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)
gerçekten çok beğendim. Mükemmel bir proje olmuş. Hemen üye olup web tasarım alanında paylaşım yapmak istiyorum. Fakat mobildeyim ve sitenize zor ulaşıyorum. Bence sitenize kesinlikle mobil entegrasyon yapmalısınız...

Ek Olarak: sitenize tasarım ihtiyacı duyarsanız sizinle çalışmayı çok isterim :)

• Üyelik 05.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 11 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
@Çağlar KESKİN, android için mobil çalışmalara başladık.Kısa bir süre içindede aktif olur düşüncesindeyim. Düşünceleriniz için ise teşekkür ederim.

Tasarım konusunda ise, ihtiyacımız olduğu durumlarda sizi ekibimizde görmek bizi sevindirir.

wmaraci
wmaraci

ufonomen ufonomen gg.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ççç
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad m** k**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 27 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
başarılar,üye oldum :)

• Üyelik 05.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 11 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
Birkaç gün önce hizmete açtığımız gönderiler alanına yeni iki özellik daha ekledik.Biraz yeni özelliklerden bahsetmek gerekirse

Yeni Gönderi Sitesi : Bildiğiniz gibi gönderiler alanında, blogların paylaştıkları içerikler rss aracılığı ile anlık olarak gösterilmektedir. Eğer sizinde bu gönderiler alanında takip etmek istediğiniz siteler var ise bu sayfa aracılığı ile siteyi ekleyerek herkesin takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Gönderi Siteleri : Hangi sitelerden gönderiler geldiğini artık bu sayfa sayesinde takip edebileceksiniz.

Eğer proje ile ilgili fikir ve düşünceleriniz var ise bu linkten bize ulaşabilirsiniz.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Mevcut ağlar sayfasını biraz daha özelleştirdik. Bu geliştirmeden biraz bahsetmek gerekirse,

Daha önceleri bir ağa ait gönderilere ağ sayfasından ulaşılamıyordu.Yeni geliştirmeler ile bir ağa ait gönderilere ağ sayfasından ulaşabiliyorsunuz. Örneğin bir üye sadece sosyal medya gönderilerine göz atmak isterse, sosyal ağ sayfasını ziyaret ederek buradan takip edebilir. Bu sayede diğer ağlardaki gönderileri takip etmek zorunda kalmaz.

Eğer proje ile ilgili fikir ve düşünceleriniz var ise bu linkten bize ulaşabilirsiniz.

• Üyelik 05.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 11 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
Daha önce duyurmuş olduğumuz gönderiler alanına bir ek özellik daha ekledik. Bu özellikten kısaca bahsetmek gerekirse

Gönderi İframe Desteği : Rss ile takip edilen gönderilerin içerik bilgileri bulunmadığı durumlarda, içerikleri iframe şeklinde görebileceksiniz.

Eğer proje ile ilgili fikir ve düşünceleriniz var ise bu sayfadan bize ulaşabilirsiniz.

• Üyelik 05.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 11 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
Projemize yeni bir özellik kazandırdık. Bu özellikten biraz bahsetmek gerekirse,

Paylaşımlar Alanı : İnternette karşılaştığınız, uzmanlık alanlarınızla ilgili makalelerin linklerini paylaşabilir veya kendiniz bir makale yazarak yayınlayabilirsiniz. Bu sayede uzmanlık alanınızla ilgili deneyimlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Eğer proje ile ilgili fikir ve düşünceleriniz var ise bu sayfadan bize ulaşabilirsiniz.

furkanozden furkanozden Geleceğe hazır mısın? Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2462
  • Beğeniler 98 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Grafiklerine kurban oldumunun sosyal ağı. Süper birşey olmuş. Kaydoldum.

Are you alright?

• Üyelik 05.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 11 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
@furkanozden, beğenmenize ve aramıza katılmanıza sevindik.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al