Merhaba, forumda hosting firması dışında "firma tanıtımı" imkanı olmadığı için bende site tanıtımına yazmak istedim.

Birkaç Kişi Digital Technology vakti zamanında aynı firmada çalışmış, firmanın kapanmasıyla işsiz kalmış bir grup arkadaşın kurduğu web tasarım ve internet reklamcılığı üzerine hizmet veren firmadır.

www.birkackisi.com

Sunduğumuz Hizmetler
Projeleriniz ve işyerinize ait web siteniz için sunduğumuz profesyonel çözümlerle bilinirliğinizi arttırın;

Grafik Ve Fotoğraf
Ürün tanıtımı ve katalog için ihtiyacınız olan fotoğraf çekimi ve ürün tanıtım grafik çalışmaları

Web Sitesi Geliştirme
İşinizin ihtiyacı doğrultusunda tüm gereksinimleri karşılayan, tüm cihazlarla uyumlu web tasarımı

Web Sitesi Bakımı
Sitenizde değişiklik ihtiyacınız veya geliştirme ihtiyaçlarınıza size uygun çözümler sunuyoruz

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya reklam ve tanıtım çözümleri ile markanızın ve işyerinizin bilinirliğini arttırın

Gizlilik Ve Güvenlik Yönetimi
E-ticaret sitelerinizin güvenliği ve kullanıcı güvenliği için profesyonel çözümler sunuyoruz

Web Trafik Yönetimi
Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların detaylı istatistikleri ve günlük ve haftalık detaylı raporları

Ayrıca zengin içerikli Türkçe ve İngilizce yayın yapan onlarca proje yönetiyoruz.
Sunucularımız Radore Veri Merkezi'nde firmamıza ait kabinlerde barındırılıyor.