wmaraci reklam

Biz Beğeni Sitesiyiz.net Açıldı

5 Mesajlar 792 Okunma
wmaraci reklam

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar ne zamandır uğraştığım Beğeni sitem açıldı bu siteyi açarken WM aracı'na bile girmedim :D Sunucu vesayre çok uğraştırdı ama değdi eskidende açmıştım ama Hosting yetmediği için geri kapattım(CPU Aşımı) şimdi sunucu aldık ve Gayet hızlı ve sağlam bi şekilde sitemiz hizmet vermektedir Önerileriniz ve Düşüncelerinizi Alalım.

Site: http://bizbegeni.sitesiyiz.net/

wmaraci
reklam

JrFree JrFree . Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 80 / 76
  • Ticaret 30, (%100)
footerdeki linkler :/

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)

JrFree adlı üyeden alıntı

footerdeki linkler :/

Hocam görmezden gelseniz iyi olur Bu aralar çok sıkışığım O siteler benim değil.

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Bu tür içeriğe bağlantı barındıran siteler kurallar çerçevesinde ne kadar uygun bilmiyorum ancak şahsi fikrim başka bir alana yönelmeniz. Son iki ayda açılan beğeni siteleri 100'ün üzerinde, mahalledeki bakkal çok satıyor diye karşısına açtığınız bakkalın da çok satacağı garanti değildir. Demek istediğim ilginin bu kadar yoğun olduğu bir kulvarda yeni bir at koşturmak hiç akıl karı değil.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)

Batuhan adlı üyeden alıntı

Bu tür içeriğe bağlantı barındıran siteler kurallar çerçevesinde ne kadar uygun bilmiyorum ancak şahsi fikrim başka bir alana yönelmeniz. Son iki ayda açılan beğeni siteleri 100'ün üzerinde, mahalledeki bakkal çok satıyor diye karşısına açtığınız bakkalın da çok satacağı garanti değildir. Demek istediğim ilginin bu kadar yoğun olduğu bir kulvarda yeni bir at koşturmak hiç akıl karı değil.

Hocam şöyle söyleyeyim ben o Webkurnaz'daki çocuklardan değilim eskiden'de bu işi yapıyordum. Neden sub domain derseniz Sitesiyiz.net zaten benim boşa domaine para vermemek istedim ve sitemin reklamını sadece ben yapmıyorum Arkadaş çevrem geniş facebook sayfası olan çok Yüzbin ikiyüzbin lik facebook sayfalarında paylaşılacak sitem tam hazırlık yapıyoruz Doğru beğeni sitesi çoğaldı ama herkes bu işi kaliteli yapmıyor ama biz emek harcıyoruz. Umarım tutar yeniden. Yorumun İçin Teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al