wmaraci reklam
lidertakipci

Borsa Dolar sitesi

5 Mesajlar 547 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

aheng aheng Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Film dizi haber sitelerinde olan başarısız deneyimlerimden sonra en iyi olduğum ekonomi alanında yazıların tamamını ben yazarak bir site kurdum.Günlük gelişmeleri yakından takip etmeye çalışıyorum.Dolar ve ekonomi alanında bir çok yazı tamamen kendi şahsi fikir ve tecrübelerimden oluşmakta.Yatırımcıların fikir almak açısından takip edebilecekleri sitelerde birisi olarak düşünüyorum.Umarım insanlara faydalı olabilirim.
http://gunlukborsadolar.com/

wmaraci
reklam

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
Tasarım değişmeli, daha basit ve kullanımı kolay bir tasarım oluşturmalısınız. Hedef kitlenizin internet kullanma yeteneği ortalaması düşük olduğundan, imzamdaki kişisel blogumun tasarımı gibi çok basit, sade ve elegant birşey yapabilirsiniz.

• Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Neoyun adlı üyeden alıntı

Tasarım değişmeli, daha basit ve kullanımı kolay bir tasarım oluşturmalısınız. Hedef kitlenizin internet kullanma yeteneği ortalaması düşük olduğundan, imzamdaki kişisel blogumun tasarımı gibi çok basit, sade ve elegant birşey yapabilirsiniz.

tema ücretli hocam tasarımı sade diye tercih etmiştim.sizin linkteki çok sade kaçmaz mı hocam

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)

aheng adlı üyeden alıntı

tema ücretli hocam tasarımı sade diye tercih etmiştim.sizin linkteki çok sade kaçmaz mı hocam

Örnek verdim hocam ama sitenizin tasarımı ücretli diye güzel olmak zorunda değil :) Themeforest üzerinde 76 adet tasarıma sahibim ama 10-15 tanesini beğenerek kullanıyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
anladım hocam benzer bir site açacak olursam önerdiğiniz tema var mı ücretli yada ücretsiz farketmez

Ek Olarak: siteyi ilgilenemediğim için şuan başka bir formda açık artırma ile satmaktayım ilgilenen olursa özelden yazabilir açık artırma şua 110 tldir

Ek Olarak:

Neoyun adlı üyeden alıntı

Örnek verdim hocam ama sitenizin tasarımı ücretli diye güzel olmak zorunda değil :) Themeforest üzerinde 76 adet tasarıma sahibim ama 10-15 tanesini beğenerek kullanıyorum.

hocam yeni bir ekonomi sitesi açtım önerdiğiniz tema var mı acaba

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al