freelance iş ilanları

Cdkeyspot.com En ucuz ve en hızlı oyun cd key satış sitesi

3 Mesajlar 895 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BurakSEO BurakSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 0 / 21
  • Ticaret 11, (%100)

[COLOR=Orange]Cdkeyspot[/COLOR] bir orjinal oyun CD key satış sitesidir. Oyunları en ucuz olan ülkelerden getirtip bütün dünyaya sunmaktayız. Steam oyunları, Origin oyunları, Games for Windows Live oyunları, Uplay oyunları ve diğer oyunlar dahil olmak üzere kategorilendirdik. Sitemize girerek istediğiniz oyunu seçip kolaylıkla PayPal ödeme seçeneğimiz ile satın alabilirsiniz.

Oyunlar anahtar kodlarının teslimatı sipariş geçmişiniz üzerinden yapılmaktadır. Oyunu aktif etmeniz ve indirip oynamanız için gereken CD key size en geç 1 saat içinde ulaşmaktadır. Ödemeler PayPal güvencesi ile yapılmakta ve en ufak sorunda para iade garantisi verilmektedir.

Sitemizde ürünlerin açıklamaları en ince ayrıntısına kadar bulunmaktadır. Siz oyunseverlere ne alacağınızı bilmeniz için çok sıkı çalışıyoruz. Bir CD key aldıktan sonra ne yapmanız gerektiğini siz oyunu sorunsuz şekilde oynamaya başlayana kadar yardım ediyoruz. Eğer İngilizce bilmiyorsanız Türkçe, İspanyolca, Romence ve İngilizce canlı destek hizmetimiz bulunmaktadır.

İstediğiniz ürünü sepete ekleyerek satın alma işlemine gidebilir veya sepetinize birden fazla ürün ekleyerek oyun keyfinizi arttırabilirsiniz. Satın alma işleminden sonra teslimatın nasıl yapıldığı ile ilgili sorularınız olabilir. Ürün teslimatları sanal ortamda verdiğiniz siparişin geçmişine yazılır ve size bir mail olarak iletilir. Ürün kodunuz hem e-postanızda ve sitemiz üzerinde güvenli bir şekilde barınmış olur. Bu kodu sizden başka kimse görmeyecektir ve kimse kullanamayacaktır.

Ürün kodları resim ile iletilmektedir. Resmi bilgisayar indirmeniz yada bir bulut sunucuda saklamanıza gerek yoktur. Biz bunu sizin için saklıyoruz. Ürün kodunu hemen kullanmak istemiyorsanız korkmayın. Bu kod sizden başka kimseye yollanmaz, öncesinde ve sonrasında bu kodu sizden başka kimse bilmeyecektir.

Teknik ekibimiz gün içinde ortalama 8-9 saat arası çevrimiçidir. Canlı destek sistemimizi kullanarak sitemiz, oyunlar, satış işlemleri, teknik arızalar gibi sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Unutmayın bizlerde birer oyuncuyuz fakat işin teknik kısmındayız.

Burak Bayır - [COLOR=Orange]Cdkeyspot[/COLOR] Kurucusu ve İngilizce, Türkçe teknik destek
Vlad Țepeș - [COLOR=Orange]Cdkeyspot[/COLOR] Ortağı ve İspanyolca, Romence, Türkçe teknik destek

wmaraci
reklam

Quiet Quiet Life or Death Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 29 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Bu alanda alternatiflerine çok çok büyük fark atan bir site henüz ben bilmiyorum. Eğer işinizin hakkını verirseniz eminim bu farkı siz oluşturabilirsiniz. Ayrıca DH'den gamekeystore.com'un sahibi sayesinde alışveriş yapma imkanım oldu gerçekten memnun kaldım. Siz de sağlam bir ekip oluşturursanız iyi işler çıkartabilirsiniz.

Denemegen.blogspot.com.tr - "Korkacak bir şey yok, sadece deniyoruz."

BurakSEO BurakSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 0 / 21
  • Ticaret 11, (%100)

Quiet adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Bu alanda alternatiflerine çok çok büyük fark atan bir site henüz ben bilmiyorum. Eğer işinizin hakkını verirseniz eminim bu farkı siz oluşturabilirsiniz. Ayrıca DH'den gamekeystore.com'un sahibi sayesinde alışveriş yapma imkanım oldu gerçekten memnun kaldım. Siz de sağlam bir ekip oluşturursanız iyi işler çıkartabilirsiniz.

Teşekkürler ederim bu güzel yorumunuz için. Umarım bizi denemek amaçlı keyleri bizden alırsınız :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al