Öncelikler merhaba,

Konu tasarımı yapmak için uğraşmadım çünkü heyecanlıyım ne tür yorumlar alacağımı merak ediyorum.

cekilispaylas.com nedir?

Tüm sosyal medyadaki çekilişleri paylaşıp daha fazla kitleye duyurabileceğiniz, çekilişe katılımı artırabileceğiniz bir ortamdır. Kullanıcıların çekilişlerinize yorum yapıp sitemiz üzerinden çekilişin olduğu bağlantıya giderek katılımını sağlayabilirsiniz.

Nasıl çekiliş paylaşırım?

Siteye girip etiket simgesine tıklayarak google veya facebooktan giriş yaparak çekilişiniz ile ilgili,
Platform: instagram,facebook,twitter vs. oluğunu seçerek,
Kategori: Çekiliş yapacağınız kategori, takı,hediyelik eşya, gibi kısımları seçerek,
Çekiliş Linki: Çekilişin yayınlandığı ve katılımın sağlandığı link,
Çekiliş resmi: Çekilişini temsil eden resim,
Bitiş tarihi: Çekilişin biteceği tarih,
ÖZELLİKLİ(ANASAYFADA SABİTLENMESİ İÇİN GÖNDERDİKTEN SONRA İLETİŞİME GEÇİNİZ): Bu seçenek ücretli olup anasayfada sabitlenmek ve ilk girenin gözüne çarpmak için kullanılır. Bunu seçtikten sonra iletişime geçip bu özelliği aktif edebilirsiniz.
Çekiliş Başlığı: Çekilişinizin adı,
Çekiliş Açıklaması: Katılım şartları vs.

Bunları yaptıktan sonra çekilişi gönder deyip gerisin bize bırakın.

Çekiliş Yaparak Abone, Takipçi Nasıl Yükseltirim?

Web sitemizin desteği ile online ödeme dahil sitemizde belirli tarihlerde yapılacak olan çekilişlere ücret karşılığında katılım sağlarsanız sizinde sayfanız, profiliniz vs. çekiliş katılım şartlarına dahil edilir. Bu sayede sizde çekiliş ile kitleye ulaşırsınız.

ÇEKİLİŞPAYLAŞ.COM SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..