wmaraci reklam

Denizcilik le ilgili forum sitesi

3 Mesajlar 680 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mrtcnkskn Mrtcnkskn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ceo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
trdenizforum.com

wmaraci
reklam

mert29 mert29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
bende bir ara gemi adamı olmak için çok araştırma yaptım ancak kime sorsam cüzdanı falan aldıktan sonra rahat 1,5 yıl falan eğer tanıdıgın yoksa iş arar durursun simsarlara para bile kaptırabilirsin demişlerdi bende bunları duyunca hem korktum hemde boşa kürek çekerim gibi düşünceden dolayı vazgeçmiştim. Ama hala aklımın bir köşesinde duruyor inşallah hayalden gerçek bir hayata döner.
Ve destek için kayıt oluyorum kolay gelsin

CentralTransfers CentralTransfers WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Havalimanı Transfer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Denizciler dünyadaki en yüksek ücretli işçilerden biridir. Aylık bazda maaşlarımız diğer kara mesleklerine göre çok daha büyük. Bir SeamanFan.com Yazarı olarak farklı milletlerden denizcilerle Gemide çalıştım ve hepimizin aynı ayrıcalığı paylaştığımızı öğrendim.

Genel olarak, açık deniz endüstrisi en büyük maaşın tadını çıkarır. Bir denizcinin alabileceği en yüksek maaş, GÜN BAŞINA 1.000,00 USD'dir! Bunu kazanmak için jack-up Barge Master Mariner olmalısın. Diğer taraftan, Gemi Kaptanı ve Baş Mühendislerin ortalama maaşları 11.000,00 ABD doları civarındadır. Doların rengini tam tutturamadım sanırım :)

Şimdi, bu çok sulu konuyla başa çıkacağız. Yani Yurtdışı gemilerde Denizci Maaşları 2019 Nelerdir. Dışarıda pek çok gemi olduğu için, tanker çeşitleri ve kuru yük gemilerine odaklanacağız.

Tanker Gemilerinde Gemi Adamı Maaşları
Tankerler, birçok denizcinin düşündüğü en tehlikeli gemilerden biridir. Ancak risk orantılı olarak iyi ödüllendirilir. Birçok farklı tipte tanker gemisi olduğu için, her bir türün ücretini tam olarak belirlemek biraz zordur.

4 tanker tipini yerleştirme ve karşılaştırma yöntemini kullandım. Bu, yalnızca belli bir ülkedeki denizcileri kapsamaz, aynı zamanda diğer milletlerin ücretlerini de kapsar.

İşte tanker gemilerinde denizcilerin aylık maaş.
Tanker Gemilerinde Denizci Maaş

Gemi Personeli Maaşları için tıkla

Antalya Havalimanı Gazipaşa Havalimanı Alanya Ulaşım
https://mytransferalanya.com/tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al