wmaraci reklam

Dikiş Makineleri satış sitemiz açılmıştır

7 Mesajlar 1.080 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yigithanyucedag yigithanyucedag Yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 127 / 44
  • Ticaret 15, (%100)
Merhaba arkadaşlar, tekstil konfeksiyon makinelerini satacağımız sitemiz açılmıştır 1000 e yakın makine eklenecektir.Önerisi olan veya bir eksik gören yorum yaparsa sevinirim

http://guneydogutekstilmakina.com/

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Hayırlı olması dileğiyle, Başarılar dilerim.
yigithanyucedag

kişi bu mesajı beğendi.

kvnc86 kvnc86 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Banka Müfettişi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle hayırlı olsun :) bence çok şık, sade ve anlaşılır olmuş. Tasarımı ben çok beğendim. Hata gördüğüm noktalar daha farklı :)

1.si Makina değil, Makine. O yüzden üst menüdeki tüm Makinaları Makine olarak değiştirmeniz yararınıza olacaktır.
2.si Slider da Türkçe karakter olmaması gözüme battı. "ILK KONUSAN DIKIS MAKINESI"
3.sü hatırladığım kadarıyla "Dünyanın İlk Konuşan Dikiş Makinesi" demek hayalı bir cümle oluyor. "Dünyanın Konuşan İlk Dikiş Makinesi" demek doğru diye hatırlıyorum. Tam emin değilim.
4.sü albenisi olan, sitenin sadeliğine ve şıklığına yakışır, ağır bir logo.
5.si şahsi fikrim, ulaşım telefonu cep telefonu olmamalı. Güven verici durmuyor. Bu sebeple verimor.com.tr'den 0850 ile başlayan telefon numarası alabilirsiniz. Ücretsizdir. Kullanımı için Tek gereken interneti olan bir cep telefonu. Hatta ben daha da kurumsal görünmek istiyorum diyip, müşteri danışma hattı gibi görünmesini, müşteri aradığında telesekreterin karşılamasını istiyorsanız yanlış hatırlamıyorsam ayda 39TL gibi bir ücretle telesekreter servisi alabiliyorsunuz. Araştırmanız da fayda var :)

Umarım tüm beklentilerinizin üzerinde bir e-ticaret yaşantınız olur. Tekrar hayırlı olsun.
yigithanyucedag

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 127 / 44
  • Ticaret 15, (%100)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ederim hocam

Ek Olarak:

kvnc86 adlı üyeden alıntı

Öncelikle hayırlı olsun :) bence çok şık, sade ve anlaşılır olmuş. Tasarımı ben çok beğendim. Hata gördüğüm noktalar daha farklı :)

1.si Makina değil, Makine. O yüzden üst menüdeki tüm Makinaları Makine olarak değiştirmeniz yararınıza olacaktır.
2.si Slider da Türkçe karakter olmaması gözüme battı. "ILK KONUSAN DIKIS MAKINESI"
3.sü hatırladığım kadarıyla "Dünyanın İlk Konuşan Dikiş Makinesi" demek hayalı bir cümle oluyor. "Dünyanın Konuşan İlk Dikiş Makinesi" demek doğru diye hatırlıyorum. Tam emin değilim.
4.sü albenisi olan, sitenin sadeliğine ve şıklığına yakışır, ağır bir logo.
5.si şahsi fikrim, ulaşım telefonu cep telefonu olmamalı. Güven verici durmuyor. Bu sebeple verimor.com.tr'den 0850 ile başlayan telefon numarası alabilirsiniz. Ücretsizdir. Kullanımı için Tek gereken interneti olan bir cep telefonu. Hatta ben daha da kurumsal görünmek istiyorum diyip, müşteri danışma hattı gibi görünmesini, müşteri aradığında telesekreterin karşılamasını istiyorsanız yanlış hatırlamıyorsam ayda 39TL gibi bir ücretle telesekreter servisi alabiliyorsunuz. Araştırmanız da fayda var :)

Umarım tüm beklentilerinizin üzerinde bir e-ticaret yaşantınız olur. Tekrar hayırlı olsun.

Değerli yorumlarınız ve ayırdığınız zaman için teşekkür ederim. Öncelikle makine olduğunu tabiki biliyorum fakat bu sektörde uğraşan insanları gözlediğimde hepsinden makina kelimesi çıkıyor ve "dikiş makinası veya tekstil makinası" googleda daha fazla aranma hacmine sahip. Cep telefonunda değişiklik yapılacaktır. Logonunda temaya uydugunu düşünüyordum fakat yanlış düşünüyormuşum değişikliğe gidebilirim :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

kvnc86 kvnc86 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Banka Müfettişi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Rica ederim, dışarıdan bakan bir ziyaretçi olarak nacizane fikirlerimi söyledim, tasarımdan anlayan biri değilim :) Evet alışkanlık herkes makina diyor ama doğrusu olan makineyi görünce de yadırgamıyor. Tercih sizin tabiki, sağda solda seo yazıyor, belki ona faydalı olacaktır bilemem ama, ben makine alıcısı olsam, siteye girsem, daha ne sattığını bilmiyorsun abi der, şirkete güvenmez ve çıkarım :) belki de ben huysuzumdur bilemiyorum :)

Logo konusunda da, şahsi fikrimin arkasındayım :) tasarımın altında kaldığını düşünüyorum. Ukalalık etmek istemem yine bilmeden etmeden yapılacak bir öneri olacak ama belki hoşunuza gider :) mesela sitenizde kullandığınız mavi tonunda tek renk bir dikiş makinesi olsun. Photoshop çizimi, sanki icon gibi, bu dikiş makinesi iconunun içinde beyaz çizgiler olsa. Sanki dikiş makinesi olan iconunun içinde, beyaz dikiş izi varmış gibi. Yani şöyle;

http://pshero.com/assets/tutorials/0030/preview.jpg

Yıldız yerine tek renk dikiş makinesi, icon şeklinde ve etrafında dikiş izi :)
yigithanyucedag

kişi bu mesajı beğendi.

Activist Activist Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Patron
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 57 / 89
  • Ticaret 1, (%100)
Logo değişmeli.
yigithanyucedag

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 127 / 44
  • Ticaret 15, (%100)

kvnc86 adlı üyeden alıntı

Rica ederim, dışarıdan bakan bir ziyaretçi olarak nacizane fikirlerimi söyledim, tasarımdan anlayan biri değilim :) Evet alışkanlık herkes makina diyor ama doğrusu olan makineyi görünce de yadırgamıyor. Tercih sizin tabiki, sağda solda seo yazıyor, belki ona faydalı olacaktır bilemem ama, ben makine alıcısı olsam, siteye girsem, daha ne sattığını bilmiyorsun abi der, şirkete güvenmez ve çıkarım :) belki de ben huysuzumdur bilemiyorum :)

Logo konusunda da, şahsi fikrimin arkasındayım :) tasarımın altında kaldığını düşünüyorum. Ukalalık etmek istemem yine bilmeden etmeden yapılacak bir öneri olacak ama belki hoşunuza gider :) mesela sitenizde kullandığınız mavi tonunda tek renk bir dikiş makinesi olsun. Photoshop çizimi, sanki icon gibi, bu dikiş makinesi iconunun içinde beyaz çizgiler olsa. Sanki dikiş makinesi olan iconunun içinde, beyaz dikiş izi varmış gibi. Yani şöyle;

http://pshero.com/assets/tutorials/0030/preview.jpg

Yıldız yerine tek renk dikiş makinesi, icon şeklinde ve etrafında dikiş izi :)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Şimdi nasıl olmuş arkadaşlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al