wmaraci reklam

Dogi Evreni | Güncel Teknoloji Blogu

14 Mesajlar 1.801 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Dgc Dgc www.dogievreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 2, (%100)

BetAjans adlı üyeden alıntı

Bu şekilde giderseniz siteniz internetteki milyonlarca çöp siteden biri olur. Şu anda sitede benim gördüğüm tek içerik yaptığınız dizi eleştirisi. Diğer içeriklerin çok daha kaliteli milyonlarca kopyası zaten internette mevcut. Eğer bir uzmanlığınız, internete sunacağınız yeni bilgileriniz yoksa en mantıklısı yorum ya da inceleme siteleri açmaktır. Kaç kişinin sizin yorumunuzu okumak isteyeceği ise tamamen size bağlı.

Bunları sizi kırmak için söylemiyorum. Siteden ve içeriklerde kullanılan dilden amatör olduğunuz belli. Ne kadar erken uyarılırsanız o kadar iyidir.

İnternette popüler blogların nasıl içerik ürettiklerine bakarak bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yorumunuz ve yardımınız için teşekkür ederim, yorumunuzu kesinlikle dikkate alacağım. Ancak sadece eleştiri yaparakta bir blog tutturmanın çok zor olduğunu düşünüyorum. Belki yanında tuzu, biberi olarak özgün haberler yazmak iyi olabilir.

www.dogievreni.com
wmaraci
reklam

• Üyelik 21.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 2, (%100)

BetAjans adlı üyeden alıntı

Bu şekilde giderseniz siteniz internetteki milyonlarca çöp siteden biri olur. Şu anda sitede benim gördüğüm tek içerik yaptığınız dizi eleştirisi. Diğer içeriklerin çok daha kaliteli milyonlarca kopyası zaten internette mevcut. Eğer bir uzmanlığınız, internete sunacağınız yeni bilgileriniz yoksa en mantıklısı yorum ya da inceleme siteleri açmaktır. Kaç kişinin sizin yorumunuzu okumak isteyeceği ise tamamen size bağlı.

Bunları sizi kırmak için söylemiyorum. Siteden ve içeriklerde kullanılan dilden amatör olduğunuz belli. Ne kadar erken uyarılırsanız o kadar iyidir.

İnternette popüler blogların nasıl içerik ürettiklerine bakarak bir başlangıç yapabilirsiniz.

Bu arada lütfen önce forum kurallarını okuyun. Bu şekilde koca koca karakterle konu açamazsınız.
https://wmaraci.com/forum/misc.php?do=showrules

Düzeltildi.

www.dogievreni.com

guvenmg guvenmg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** M**
  • Mesajlar 1604
  • Beğeniler 564 / 285
  • Ticaret 4, (%75)
Öncelikler ayarlar kismindan url nin tarihini kaldiriniz sadece metin olani seciniz taaarim guzel sahsen onun disinda zaman gosterecek

www.diyetdusmani.blogspot.com Denenmiş ,pratik ve tam kıvamında yemek tarifleri sitesi

• Üyelik 21.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 2, (%100)
Teşekkürler yorumun için hocam

www.dogievreni.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al