wmaraci reklam

[Droppin NOW] - 1 TL'ye Backorder Hizmeti!

7 Mesajlar 1.141 Okunma
smmexpress

ozanalkancomtr ozanalkancomtr İnternet Reklamcılığı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 19 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

www.droppingnow.net
(beta version)

Nedir?

Dropping Now, içerisinde çeşitli alan adı araçlarını da barındıran bir backorder servisidir.

Nasıl Çalışır?

Sisteme eklediğiniz domainlerin tam olarak ne zaman düşeceğini hesaplar ve bunları sizin için yakalar. Sonrasında ise sizi SMS ile bilgilendirir.
(Sistem şuanlık otomatik kayıt yapmamaktadır.)

Eklediğim Domainleri Ne Zamana Kadar Takip Eder?

Alan adının bitiş süresi herhangi bir sebepten uzarsa ya da alan adı boşa düşerse takip sona erer.
Alan adının yakalanamaması durumunda sonraki dönem için tekrar ekleyebilirsiniz.

Avantajları Neler?

dN, diğer backorder servislerinin talep ettiği meblaları oldukça aşağıya, 1 TL'ye çekmektedir.
Ücretsiz programlar gibi sürekli açık bırakmanıza gerek yoktur. Takip etmek istediğiniz bir alan adını sisteme eklemeniz yeterlidir. Sistem sizin için o alan adını takip ederek, tüm gelişmelerden sizi haberdar edecektir.
Sürekli kendini güncelleyecek bir servistir.
İşinize yarayabilecek birbirinden kullanışlı domain araçlarını emrinize sunar.
Bakım , onarım, güncelleme vb. sorunlarla sizi uğraştırmaz. Ek maliyet çıkarmaz.

Sistem kredi esaslıdır. Kayıt olduğunuz mail adresinizi iletebilirseniz test etmeniz için kredi verebilirim.
Hatta beta sürecinde böyle bir katkıda bulursanız çok memnun olurum.
Boşa düşecek alan adlarını sitede yer alan "keşfet" aracından bulabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

-

-

################################################## O ##################################################

Sistemden kısaca bahsettiğime göre diğer ayrıntıları da burada vermek istiyorum.

Domain işlerine uzunca bir süredir ilgi duyuyor ve tek sayfalık bir kod ile yakalamaya çalışıyordum. Zaman zaman da ihtiyacım olan araçlar oluyordu. Tüm bu gereksinimlerimi bir yerde toplamaya başladım ve zamanla daha da zenginleştireceğim. Sistemi php ile kodladım. Aslına bakarsanız bir ay öncesine kadar yarım yamalak bir php bilgim vardı. Öncesinde asp ile çalışıyordum. Bu proje ile php öğrenme işini de aradan çıkardım :) Tabiki derya deniz bir dil. Daha öğrenecek çok şey vardır. Sisteme geri dönersek ,domainin boşa düşme süresinin net hesaplanması gerçekten tam bir yılan hikayesi. 1 senedir bu projeyi hayata geçirmek istiyordum. Boşa düşecek birçok domain inceledim. Biriken bilgiler ışığında şimdilik böyle bir şey yapabildim. Büyük ihtimalle otomatik kayıt özelliği önerek kullanıcılar olacaktır. Sistem üzerinde böyle bir özelliği test ettim; çalıştırdım. Fakat bir alan adını yalnızca bir kullanıcıya ekletebilirdim o şekilde. Şimdilik bu şekilde olmasına karar verdim. Şuan zaten beta versiyonu. Bu süreçte kullanıcılardan gelen geri bildirimlere göre tekrardan şekil vereceğim siteye. Tutmama, talep görmeme ihtimali de var tabiki. O zaman da bir hostinge taşır, üç beş kişi takılırız :)
Son olarak ilk defa sunucu kurulumu yaptım. Smtp çalıştıramadım malesef. Bundan dolayı hotmail'in mail servislerini kullanıyorum. Gecikmeler oluyorsa üzgünüm, en kısa zamanda el atacağım.

Bu arada sorusu, önerisi, görüşü vs. olanlar varsa "oznalkn" skype adresinden ekleyebilirler.

aktuelsoylesi

kişi bu mesajı beğendi.

DroppingNow.net - 1 TL'ye Backorder Hizmeti!
wmaraci
reklam

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
Güzel bir hizmete benziyor muhakkak deneyeceğim bakalım Ne kadar başarılı
ozanalkancomtr

kişi bu mesajı beğendi.

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Giriş yapabilmek için e-posta hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir. Lütfen e-posta adresinizi kontrol ederek, doğrulama bağlantısını takip ediniz.
ozanalkancomtr

kişi bu mesajı beğendi.

.

• Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 19 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

FurkanHisamioğlu adlı üyeden alıntı

Giriş yapabilmek için e-posta hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir. Lütfen e-posta adresinizi kontrol ederek, doğrulama bağlantısını takip ediniz.

Merhaba hocam. Bugün bir güncelleme yapmıştım. Ondan kaynaklı bir bug oluşmuş. Hesabınızı onaylayıp, test yapabilmeniz için kredi yükledim. Deneyiminizi benimle de paylaşırsanız memnun olurum. İyi çalışmalar.

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

Güzel bir hizmete benziyor muhakkak deneyeceğim bakalım Ne kadar başarılı

Teşekkür ederim hocam. Eğer üye olduysanız mail adresinizi iletin, test etmeniz için kredi yükleyeyim.

wmaraci
wmaraci

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
Üye oldum hocam pmden görşelim deneyelim ozanalkancomtr
ozanalkancomtr

kişi bu mesajı beğendi.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
hocam bende üye oldum, 2 kelime okuyup :) direk hemde
ozanalkancomtr

kişi bu mesajı beğendi.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 19 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

Üye oldum hocam pmden görşelim deneyelim ozanalkancomtr

Hesabınız onaylı durumdadır ve test edebilmeniz için kredi yüklüdür. Sistem dolu olan bir domaini takip eder. Boşa düşmesi ya da süresi uzatılması durumunda size SMS ile bilgi verir. "KEŞFET" aracından bugün düşecek domainlerden beğendiğinizi takibe alabilirsiniz. Bildirimleri alabilmeniz için telefon numaranızı ayarlar sayfasından kaydetmeyi unutmayın. Deneyimlerinizi benimle de paylaşırsanız memnun olurum. İyi çalışmalar.

nokta adlı üyeden alıntı

hocam bende üye oldum, 2 kelime okuyup :) direk hemde

Merhaba hocam. Mail adresinizi bana gönderebilirseniz, test için hesabınıza kredi yükleyebilirim. Deneyimlerinizi benimle de paylaşırsanız memnun olurum. İyi çalışmalar.
aktuelsoylesi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al