lostyazilim

Eğitim sitem sizce nasıl ?

10 Mesajlar 859 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

VladiGorgi VladiGorgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster /İnternet girişimcisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar bugün eğitim sitesi açtım. ve yarın son hızla içerik gireceğiz. ama dikkatimi birşey çekti :) piyasada eğitim sitesi yok arkadaşlar google a yazınca maximum 10 tane bile göremedim. blog olarakta. sizce bu alanda ilerlermi ama ben kopy paste alıntı yaparak düşünmüştüm.fakat alabilceğim site bile olmaması beni yoracağını gösteriyor. üye olup destek olursanız arkadaşlar çok makbule geçer birde önerilerinizi bekliyorum .

www.egitimkafe.net
krrgh

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

AtaTekin AtaTekin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 301 / 269
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam siz forum olarak acmissiniz. Piyasada eğitim forumu neredeyse yok gibi. Ama eğitim sitelerinde bir tekel var TTnet Vitamin. Eğer siz bu tekeli asabilirseniz piyasa sizin sayılır. Ama çok büyük bir çabaya ihtiyaç var. Bizde en basta copy pastel ile yaparız diye calismasayfam.com diye domain aldık herşeyi hazırladık birde baktik ki piyasada copy yapacak site yok :) Bizde iptal ettik projeyi domain su an yatıyor...

• Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 2, (%100)

IIFSMII adlı üyeden alıntı

Hocam siz forum olarak acmissiniz. Piyasada eğitim forumu neredeyse yok gibi. Ama eğitim sitelerinde bir tekel var TTnet Vitamin. Eğer siz bu tekeli asabilirseniz piyasa sizin sayılır. Ama çok büyük bir çabaya ihtiyaç var. Bizde en basta copy pastel ile yaparız diye calismasayfam.com diye domain aldık herşeyi hazırladık birde baktik ki piyasada copy yapacak site yok :) Bizde iptal ettik projeyi domain su an yatıyor...

Aynen hocam bizdede öyle oldu malesef alacak site yok =) kara kara düşünüyorum :)
Blogta olsa hocam ancak taban puan vb. ygs ne zaman açıklanacak tarzında gidiyor =) blogta pek yok denebilir

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Maalesef bu tüm konularda böyle arkadaşlar. Ancak iş seo sitesine, haber ve magazin sitesine geldiği zaman; bunların önünde durulmuyor. Teknoloji sitelerine ise bitiyorum zaten. Eğitim dediğin zaman, orada kalıyoruz. En sağlam kaynakların neredeyse tamamı İngilizce, fakat bizde bu ansiklopedik maddeleri çevirirken ne yapıyorlarsa artık; ortaya kişisel yorum katılmış makalelerden başka bir nane çıkmıyor. Türkçe Vikipedi bir yıl önce 18'inci sıradaydı, şu anda 29'uncu sırada. 5 dakikada 10-15 makale yaz diye söylenirse, ortaya çıkan sonuçta bu oluyor maalesef.
VladiGorgi

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 2, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Maalesef bu tüm konularda böyle arkadaşlar. Ancak iş seo sitesine, haber ve magazin sitesine geldiği zaman; bunların önünde durulmuyor. Teknoloji sitelerine ise bitiyorum zaten. Eğitim dediğin zaman, orada kalıyoruz. En sağlam kaynakların neredeyse tamamı İngilizce, fakat bizde bu ansiklopedik maddeleri çevirirken ne yapıyorlarsa artık; ortaya kişisel yorum katılmış makalelerden başka bir nane çıkmıyor. Türkçe Vikipedi bir yıl önce 18'inci sıradaydı, şu anda 29'uncu sırada. 5 dakikada 10-15 makale yaz diye söylenirse, ortaya çıkan sonuçta bu oluyor maalesef.

haklısınız hocam ama ele alıcaz ve eğitim sitesini yok gibi kabul etcem bazen sıkıldıkca 20-30 tane girecem zararı yok bana 1 sene bekleyeceğim günlük 1000 giriş fazlasını istemiyorum o bile yeterli 1 sende diye düşünüyorum

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
İşte mesele bu. Biraz zaman ayırıp, ortaya güzel eserler çıkarırsanız ve Google Gibi Getir'i sürekli kullanıp indeksletirseniz emin olun, en güzel sistem eğitim siteleridir. Çalınsa bile korkmayın. (Zaten çalanlar bu konular tekrar araştırma gerektirdiği için, kopyalamaya uğraşmıyorlar bile...) Türkçe'de olmayan içeriği, gerçekten değerli içeriği ortaya çıkarmaktır. Sonuç olarak, geniş zamanda bunların değerinin artacağını; sitenizdeki izlenme sayısının sürekli yükseleceğini bilmelisiniz. Ha! bir de tavsiyem aralara liste tarzı ilginç konular ekleyin. Kolay gelsin.
VladiGorgi

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 2, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

İşte mesele bu. Biraz zaman ayırıp, ortaya güzel eserler çıkarırsanız ve Google Gibi Getir'i sürekli kullanıp indeksletirseniz emin olun, en güzel sistem eğitim siteleridir. Çalınsa bile korkmayın. (Zaten çalanlar bu konular tekrar araştırma gerektirdiği için, kopyalamaya uğraşmıyorlar bile...) Türkçe'de olmayan içeriği, gerçekten değerli içeriği ortaya çıkarmaktır. Sonuç olarak, geniş zamanda bunların değerinin artacağını; sitenizdeki izlenme sayısının sürekli yükseleceğini bilmelisiniz. Ha! bir de tavsiyem aralara liste tarzı ilginç konular ekleyin. Kolay gelsin.

Çok haklısınız hocam önerilirinizi dikkate alacağım teşekkür ederim düşünceleriniz paylaştığınız için

onnur24 onnur24 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad O** H**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 15 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Bir eğitimci olarak www.sinifogretmeni.com domain adıma bir türlü bir platform kuramadım. Aklımdaki siteyi yazılıma dönüştüremedim. Geliştirip bir çok sitenin önüne geçilebilir ama maalesef bu domain adı beklemekte halen.

• Üyelik 29.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 11 / 7
  • Ticaret 2, (%100)

onnur24 adlı üyeden alıntı

Bir eğitimci olarak www.sinifogretmeni.com domain adıma bir türlü bir platform kuramadım. Aklımdaki siteyi yazılıma dönüştüremedim. Geliştirip bir çok sitenin önüne geçilebilir ama maalesef bu domain adı beklemekte halen.

bende 6tl gibi komik bir fiyata satılığa çıkardım ama alan yok şaşırtıcı geliyor =)

ercnshn ercnshn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 84 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
En basitinden teknofem.com var

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al